Düzenli Evimiz & Hayatımız

Neden en temiz odadan başlıyorum bilmiyorum vakit kaybı oluyor gibi ama önce temiz yerden başlanır 🫠🤸🏻‍♀️🤸🏻‍♀️😄
Salonum bitti 🤸🏻‍♀️🌸🌸

Eklentiler

• 20240403_124715.jpg
    20240403_124715.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 28
Valla kızım gelişimde biraz geriden geliyor yaşıtlarında görünce üzülüyor o yüzden bizde her denileni yapıyoruz koca karı arrtık biz olduk 🤕 çok kısalmasada her sene birazıcık kısaltıyoruz 🤗depremden sonra kesilmedi uzadı o da istemiyor bu ara kesilsin 🥰
ben büyümesini etkilediğini sanmıyorum, saç zaten genetik doğuştan çok saçlı doğan bebekler var onlar büyümüyomu zaten saç sağlıklıysa uzuyo herkesin saçıda uzamaz kendi istiyosa uzun kalsın sadece uçlarının kırıklarını aldırın daha sağlıklı uzar benim kızımında ergenlikten itibaren hep uzundur kıyamadık kestirmeye kendide seviyo saçlarını

Geçmiş olsun canım menüyü hazırlamana muhteşem koydum
Benim hala bi fikrim yok 🫠🫠
bugün iftara kız kardeşim eşi ve çocuklar gelicek ilk hafta sonu davet etmiştim ama şimdi mutfaklarında tadilat var yine davet ettim fırında köfte patates izmir köfte, pilav, çorbada sulu köfte yapıcam akşamdan köftelerini hazırladım. bide revani tatlısı yaptım. salata ve içecek olur

ben büyümesini etkilediğini sanmıyorum, saç zaten genetik doğuştan çok saçlı doğan bebekler var onlar büyümüyomu zaten saç sağlıklıysa uzuyo herkesin saçıda uzamaz kendi istiyosa uzun kalsın sadece uçlarının kırıklarını aldırın daha sağlıklı uzar benim kızımında ergenlikten itibaren hep uzundur kıyamadık kestirmeye kendide seviyo saçlarını
Umut dünyası 😏

Oturma odasını da detaylıca supurdim koltuk altlarıni falan
Buyuk süpürgeyi açtım çünkü
2 15 de dersim var yemek işini gelince halledicem de ne yapsam bilemedim yaa neyse dönüşü market dolaşırım 🫠🫠
Şu halilari kıvırinca ele rahatlama gelir ki 😌🪷🪷

Eklentiler

• 20240403_131207.jpg
    20240403_131207.jpg
    84,1 KB · Görüntüleme: 24
bugün iftara kız kardeşim eşi ve çocuklar gelicek ilk hafta sonu davet etmiştim ama şimdi mutfaklarında tadilat var yine davet ettim fırında köfte patates izmir köfte, pilav, çorbada sulu köfte yapıcam akşamdan köftelerini hazırladım. bide revani tatlısı yaptım. salata ve içecek olur
Ellerine sağlık abla baya köfteli bir menü olmuş benimde buzlukta köfte var aslında ama onunla bisey yapabilirim belki
Bende ni fırına köfte patates atsam bak bi iyi geldi şimdi bu fikir 😍😍

X