Düzenli Evimiz & Hayatımız

Valla kuzum vucüd düzeni raydan çıktı 🤕
Korkum normale nasıl döneceğiz
Bir yanımda Şikayet değil ama rabbim ecrini versin gidiyor diyede üzülüyorum 😔
Hayırdır efserimm hasta mısın?
Rabbim tekrarını nasip etsin inşallah

Geçmiş olsun canım

Fiyatlar çok fena benim komşu 7niversite hastanesine yaptırdı kanal birde implant tam bir sene sürdü
Özelde o gün yapılıyor kanal implant bur ay gibi zaman da benim 3 4 diş var

Inan oyke bir korku varki özelde yaptıran para versem doktor iyimi nasıl yapicak

Benim kirilan iki disi devlette yaptırdım bir sene oolmadn kırıldı

Kafam allak bullak valla Allah bir.yol göstersin iyi bir doktor denk gelsin bir ramazan boyunca ağrı çektim hiç kolay bir şey değil

Sen kurtuldun insallah çok uzun gider geçmiş olsun tekrar ❤⚘🌹
Velilerden bir arkadaş tavsiyesi ile gittim zaten ne zamandır randevu arıyordum bu dr a. İnş sorun olmaz.
Özelde dolgu yaptırdım oda kırıldı devlet özel farketmiyor ya işini düzgün yapana denk geleceksin

bugün küçüğün okulu yok evdeydi az bahçeye in dedim oynuyor şimdi ben de onu bekliyorum çıkınca ilk yemek yapıcam ağrım olursa yatarım yemek hazır olsun.

Çorba ve biber dolması yapıcam inş
Geçmiş olsun canım menüyü hazırlamana muhteşem koydum
Benim hala bi fikrim yok 🫠🫠

Velilerden bir arkadaş tavsiyesi ile gittim zaten ne zamandır randevu arıyordum bu dr a. İnş sorun olmaz.
Özelde dolgu yaptırdım oda kırıldı devlet özel farketmiyor ya işini düzgün yapana denk geleceksin
Aynen onu diyorum zaten iyi bir doktora denk gelmek gerekiyor

Özelde para vericen bir dünya olmazsa yandın ki yandın devlet yine öyle iyi birine denk geleyim ne olur dua et bonus ya valla kafanın içinde her dakka
😔

Kızlar dua edin lütfen 🤲🤲🤲

Aynen onu diyorum zaten iyi bir doktora denk gelmek gerekiyor

Özelde para vericen bir dünya olmazsa yandın ki yandın devlet yine öyle iyi birine denk geleyim ne olur dua et bonus ya valla kafanın içinde her dakka
😔

Kızlar dua edin lütfen 🤲🤲🤲
İnşallah canım en kısa sürede

X