Düzenli Evimiz & Hayatımız

kahve içelim mi diye etiket yapmaya girdim ki manevi topikten etiket gelmiş.

İki gözümün çiçeği ahhh bu hatunun kalp gözü açık. Allah için seviyorum seni gerçekten bonusum:anne: öyle zamanlarda etiket yapıyorsun ki, hemen kendime geliyorum.

Yatsıyı kıldım kahve içip yatarım derken, Mülk suresi okumam hatırlatıldı Bonus Bonus :KK60:

BEn de seni çok seviyorum penyezim 💚

Bonus Bonus bonusuma ve gece yatmadan Türk kahvesi içenlere gelsin :kahve:

20240916_224008.jpg

Son olarak mutfağa girdim.
🦋 buzdolabı en dış kapağını
🦋bulaşık makinesi en dış kapağını
🦋 fırın dışını sildim.

Yüzümde sivilce çıkmış onun üzerine de karbonat sürdüm sabaha söner:dua: inşallah .

Ben artık rüya alemine doğru kaçar.
Herkese hayırlı geceler :KK200::KK200::KK200:

Hepimiz aynıyız günün nasıl geçtiğini anlamıyoruz yalnız değilsin
Bu kıyametin alameti işte :KK43:
İsteyince oluyor her güne kendini zorlama ama ilk fırsatta okumaya çalış o zaman alışmaya başlıyorsun.
Artık kurs açıldı ya orda daha çok okurum inşallah 🤗
Olsun misafir de çok güzel. Sabahtan okumaya çalışsan daha rahat olur iş güç yapmadan.
Bugün ben de 1 cüz okuyayım dedim ama çok ağırlık çöktü dün erkenden okumuştum ne güzel
Sabah namazından sonra yarım cüz okuyorum çok şükür penyez83 penyez83 e imrendiğimm için namazdan sonra gün ağarana kadar uyumuyorum. Kur'an ve meal okuyorum. Ama öğleden sonraki telaşla 1 cüze zor tamamlıyorum. Ne diyelim vardır bunda da bir hikmet. Rabbim çabamı görüyordur yani 🤗👼
Evin yakınında kurs varmış bende gitmeyi düşünüyorum küçük çocuklu kabul etmiyorlar dedi komşu hocası ile konuşacağım
Bizim kursumuz yarın başlıyor 🤗🤗

Ay bizde karpuzu da hep kocam yiyor 😂😂😂😂

X