Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kahvaltı yaptım mutfağı topladım
Kızlarımın dolabını boşalttım
Dolabı sildim
Kıyafetleri yeniden katladım yerleştirdim
Çamaşır attım
Akşam yemeğini ayarladım
Oğlanımı uyuttum

Kendim de uyusam mı diye kısa süre gel git yaşadıktan sonra yoo dostum yoo dedim ve ayaklandım.
Şimdi biraz kendime bakım yapayım.

Sonrasına bakarız.

Tekrardan çok geçmiş olsun canım sonuçlarınız tertemiz çıksın şifalar diliyorum

Allah beterinden korusun inşallah çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun. Allah esirgesin beterinden.
Allah şifa versin
Allah razı olsun hepinizden kızlar Allah tüm hastalara şifalar versin, düşünüldüğünü bilmek ne kadar güzel cevap vermediğim atladığım biri varsa kusura bakmayın iki gündür pek giremedim.

karpuzlarını yesinler senin

başım deli gibi ağrıdı anlamadım ağrı kesici filan kesmedi aspirin alınca hafifledi
Eşime bu eve tansiyon alleti alma vakkti geldi dedim
Tansiyon aleti şart efserim. Bana doktorum yükksek tansiyon esnasinda agri kesici almanin cok zararli ve tehlikeli oldugunu söylemisti. Nabizdan baksan saat tutup

Tansiyon aleti şart efserim. Bana doktorum yükksek tansiyon esnasinda agri kesici almanin cok zararli ve tehlikeli oldugunu söylemisti. Nabizdan baksan saat tutup
Yok kuzum kesmedi ensemden başlıyan bir ağrı deli etti beni baş ağrısı dedim ama yok kesilmedi gitti kalp çarpıntısıda eşlik edince şüpelendim sadece aspirin aldım sırf kesilsin diye bugün biraz gergindimde eski defterler açıldı
Hamileyken evde manuel vardı ölçüyordumda ama bir kaç kıyaslamadan sonra yanlış ölçtüğünü fark ettim taşınırkende attım şimdi ne marka alayım bilmiyorum

Omron marka tavsiye ediyorum seker de ölcüyor o. Eskileri acmanın o anki yasamislik kadar etkisi oluyor en iyisi düsünmemek konusmamak

Omron marka tavsiye ediyorum seker de ölcüyor o. Eskileri acmanın o anki yasamislik kadar etkisi oluyor en iyisi düsünmemek konusmamak
Elimde değil şuanda tanıdığım insanları tekrar tekrar tanıyorum kendi kendime bile bile niye üsteledik niye zorladık bunumu öğrenmek için
Üzüldüğün an bırakacaksın aldığım en büyük ders

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…