Düzenli Evimiz & Hayatımız

Mahallemde ki sağlık ocağına yeni kayıt oldum ve ilk defa gittim
Doktora da çayı içtiğimi kendimi kötü hissettiğimi nefes darlığı olduğunu falan söyledim
Genel kan degerlrime baktırmak istiyorum dedim.
Buraya kadar güzel anlattın da öyle biz genel bakmıyoruz burda dedi kana vitamine bakılmıyor ben gerekenleri yazicam dedi diğerlerini başka yerde yaptırırsin dedi tamam dedim 😐
Sigara içiyor musun dedi yok dedim
Yani artık hiç belli olmuyor o yüzden soruyorum dedi doğrudur dedim.
Biraz yorgun ve halsizdi zar zor konuştu yani siz gidin dinlenin geri kalan hastayla.ben ilgileneyim diyesim geldi 😬🙃

Ben çayı içtim diyince beni biraz salak sanmış olabilir öyle şeyler içmeyin dedi

Yani.doktor hanım o kadar değiliz beee aldandık yahuu 🤭🤭 :KK15: o_O:KK57:

Mahallemde ki sağlık ocağına yeni kayıt oldum ve ilk defa gittim
Doktora da çayı içtiğimi kendimi kötü hissettiğimi nefes darlığı olduğunu falan söyledim
Genel kan degerlrime baktırmak istiyorum dedim.
Buraya kadar güzel anlattın da öyle biz genel bakmıyoruz burda dedi kana vitamine bakılmıyor ben gerekenleri yazicam dedi diğerlerini başka yerde yaptırırsin dedi tamam dedim 😐
Sigara içiyor musun dedi yok dedim
Yani artık hiç belli olmuyor o yüzden soruyorum dedi doğrudur dedim.
Biraz yorgun ve halsizdi zar zor konuştu yani siz gidin dinlenin geri kalan hastayla.ben ilgileneyim diyesim geldi 😬🙃

Ben çayı içtim diyince beni biraz salak sanmış olabilir öyle şeyler içmeyin dedi

Yani.doktor hanım o kadar değiliz beee aldandık yahuu 🤭🤭 :KK15: o_O:KK57:
Hayattan bezmiş bir dr. 😄 Yine sana hepsine bakmiyoruz demis ısmarlama kan mı alalım demişti bizimki🫠

Geçmiş olsun canım sonuçların güzel çıksın inşallah 🙏🏼 zor oldu mu
amin canım çok sağol, işlem anestezili bişey anlamadım ama öncesi biraz zor oldu. pazartesi gece 12 den sonra yemeği bıraktım salı gün boyu sadece su,çay ve elma kompostosu ve verdiği ilaçları içtim. lavman da vardı iki kere yaptım. gece lavaboya kalktım, orda bi fenalaştım tansiyonum düştü heralde çıktım iki adım attım küt yerde buldum kendimi kafamı çamaşır makinesinin dolabına çarptım. oğlum uyanıktı Allahtan geldi yardım etti . çok şükür şimdi iyiyim işe geldim. :KK200:

amin canım çok sağol, işlem anestezili bişey anlamadım ama öncesi biraz zor oldu. pazartesi gece 12 den sonra yemeği bıraktım salı gün boyu sadece su,çay ve elma kompostosu ve verdiği ilaçları içtim. lavman da vardı iki kere yaptım. gece lavaboya kalktım, orda bi fenalaştım tansiyonum düştü heralde çıktım iki adım attım küt yerde buldum kendimi kafamı çamaşır makinesinin dolabına çarptım. oğlum uyanıktı Allahtan geldi yardım etti . çok şükür şimdi iyiyim işe geldim. :KK200:
Yaaa çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallah sonuçlarınız güzel çıkar 🤲🏻🌹

Sweet tutmamiz lazim o kadar farkediyor ki 1.5 haftadir nerdeyse gece yiyorum cok belli şişmeye başladım 🫣

Evet yaptim yorum sadece alkış ve tebrik yorumlari duruyor benimki yok😬
Kesinlikle öyle bende 2 haftadır falan yiyorum 🙊 tutmaya çalışcam bu günden itibaren

Tekrardan çok geçmiş olsun canım sonuçlarınız tertemiz çıksın şifalar diliyorum 🌹

🥺 Allah beterinden korusun inşallah çok geçmiş olsun 🌸

Çok geçmiş olsun. Allah esirgesin beterinden.
Allah şifa versin 🌼

X