Düzenli Evimiz & Hayatımız

Senin hep öğrencin olacak hafızın ilacı gibi.

Evet aynen öyle yapıyordum önce çiğ sayfa sonra diğerleri tek farkım ertesi derse çalışmamakmış.
Yazarken hayretle yazıyorum hayatımın bi döneminde bunu yapmış olmak şu an şaka gibi geliyor. Beni denemek için önce 30.cüzü ezberletti hoca biraz zorlama olduğu için çok zorlanmıştım :)

Ama 30.cuz gerçekten zor bir cüz bende hafizliga başlamadan ezberlemiştim
Ayetler kısa ve benzer sıraya kıymak falan gerçekten zor
Yine de maşallah çok sevindim senin adına da Rabbim yolunda daim etsin

Yapabilirsin sana unutmuşsun gibi gelir ama tekrar edince aklına gelecektir bence her gün bir süreyi tekrar edebilirsin
Malesef kolayımıza geliyor namazda fil.suresinden nasa kadar okumak o.yuzden diğerleri unutuluyor namaza katsak.hic unutulmaz
Haftalık olarak da yapabilirsin zaten eminim bi baksan çok kolay yapacaksın
Teker teker namazlarına kat öğlen namazının farzina misal 1.rekat Duha 2.rekat insirah bi süre bunlar yerleşir sonra diğerlerine geçersin sen mübarek üç aylarda niyetine al bence

Geçen sene niyet ettim olmadı bu sene bakalım nasip olur inş

Sitenin dua bölümüne çok nadirdi uğradığım çok eskiden 1-2 kez diyim.

Annemin hastalığında ona dua ederken bir tek kendi hastamıza etmeyelim hastaneler dolu topluca edelim diye o zaman başladım girmeye. Öyle devam annemin gidişi vesile oldu bana bir yokluk penceresi açtı.
Her şeyin boş olduğunun izlendiği bir pencere.
Ne zaman dağılacak kadar değer veriyorsam hayata ordan bakmak beni sarsıyor.

Ne kadar iyi dusunmussunuz
Büyüklerinizin duası hep üzerinizde demekki ne mutlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…