Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canlarım hepinize geçmiş olsun öksürüyor hapsiriyo ama ilacı iciremedim öyle yatıyor uykusuzkktan herhalde ama dunki gibi değil tabi
Bakalm yarın neler olcak
Okuyamadım tüm sayfaları

iyi geceler ☺
Bugün 7 buçukta uyandım. Kahvaltı yaptık
8 de eşim işe gitti.
Sonra mutfak topladım
Etraf süpürdüm.
Bulaşık makinesi boşalttım.
Çöp attım geldim.
Çamaşır makinesini çalıştırdım.
Bitti serdim.
Akşam yemeği yaptım.
Eşim 6 da geldi.
Yedik.
Markete gittik.
Çay vakti oldu .

Bonus bu süslemeleri kapıya yapiyorduk hep geniş bir alana başka birsey yapicam bu defa. ama duvar boyası kalkıyor yapıstirici ile. Böyle bi sorun oldu mu hic alternatifin var mı

Bugün bebeği kontrole götürdüm ve anneme geçtim oyüzden birşey yapamadım zaten evde olsam da yapamazdım. Bebek gece 20 dakikada bir ağlayarak uyandı ve sabah çok kötü bir durumdaydım. O gerginlikle doktorla da tartıştık neyse umarım bu gece uyur aksi halde ruh halim çok etkileniyor.

Şimdiden herkesin kandili mübarek olsun, dualarınızda beni ve bebeğimi de unutmayın olur mu? Bol bol uyusun geceleri

Gonulmeyvesi duygulandım sen geldin aklıma hamdolsun bizim ailemizde de var Allah sayınızı nefesinizi artırsın
Aminn Rabbim layık etsin yaa ne güzel maşallah
Bende izledim şimdi duygulandım çok emek veriliyor gerçekten ayetlerin her biri kalplerimize insin inşallah

Seninde kandilin mübarek olsun inşallah zamanla düzene girer
Bugün benim oğlum da uyumuyor inanılmaz enerjisi yüksek salladım salladım en son uyumadı odasında yalnız başına da durmaz aramızda yattı güya ama bıdı bıdı konuşuyor kendi kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…