Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bu cadı bi kitliyor dudağını dişini tamam bitti asla açamayız sizin bebeler yapıyorsa Ahsene çok görmeyim
Koskaca kız 12 yaşında şurup veriyorum yanımızda kocaman bir su badağı su o olmazsa ağzını açmıyor suyla içiyor hatta bazen ağzında tutup bardaktaki suyun içine bırakıyor neymiş midesi bulanıyormuş

Insallah efserim yaa. Bu iyi geldi ama minik minik hedefler bitsin diye yapiyorum bi onceki yaptigimi da kontrolu birakmiyorum. Olur insallah

Aman valla şurupta içilecek gibi değil

Insallah efserim yaa. Bu iyi geldi ama minik minik hedefler bitsin diye yapiyorum bi onceki yaptigimi da kontrolu birakmiyorum. Olur insallah
Senden hiç bir farkım yok bundan emin olabilirsin geçmişimi az çok biliyorsun bu kadar rahatlıktan sonra iki ev olunca sırf kendi gelişimim için bir şeyler yapıyorum öz disiplini (nefis terbiyesi) sağlamak için tembeliği bırakmak istiyorum

Şu da var kuzum Sağlık başta gelir yapamadığın an yardımcını al

Aferin plus var elmali diye kandiriyoorum ama iggggrenc

Ben antibiyotik içttim kızın ilaçı değişince atmadan bu niye bunu içmiyor diye tadına baktım
İlk başta ne var bunda muz işte dedim
Sonra boğazına yapışan ağzına dağılan bir açılık kalıyor iğrenç
La ne boğazımıza düşkün gürmeleriz biz böyle çocuk ilaçlarını bile deneyip yorum yapabiliyoruz

Ay evet o antibiyotik oyle mat bi tat birakiyor. Dur tadi nasilmis dedigimde bi defa annem yanimdaydi Allah belani vermesin demisti her defasinda aklima geliyor.

Ay evet o antibiyotik oyle mat bi tat birakiyor. Dur tadi nasilmis dedigimde bi defa annem yanimdaydi Allah belani vermesin demisti her defasinda aklima geliyor.
Çocuklarda haklı da içmeyinde düzelmiyolar
Bizim çocukluğumuzdaki ilaçların tadı bile güzeldi nerde o ilaçlar pehhhh en güzeli bebe aspiriniydi dişimizle kırıp yiyorduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…