Düzenli Evimiz & Hayatımız

Çarşıya gittim geldim kızın küpelerinden buldum 3 bin tl'ye almadım bende imitasyon küpe takiyim alerji sorunu olursa alıyım öğretmeni de altın takı takmayın diyor du zaten
Çocuklar öğlen yemeği ne geldi gittiler
Mutfağı temizleyeceğim diğer yerler düzenli

Çelik baksan?

Ev işi nankör tekrar edilmezse başa dönülüyor elimizden geldiğince düzen oluşturmaya çalışıyoruz

Yeme içme gibi temizlikte her gün olması gereken bir döngü. Yediğimiz kabı yıkamak, pislettiğimiz tuvaleti temizlemek zorundayız.
Duygusal olarak zor zamanlardan geçiyorsanız iş yapmak zor gelebilir hepimize oluyor bunlar.

Makineleriniz varmış ne güzel almak isteyip alamayan çok kişi var bu tarafını düşünün.
Asla saçma değil çok kıymetli bir şey yaşadığımız alanı temiz düzenli tutmak.

Evi satmaya değişmeye çalışıyoruz bır belırsızlık ıcındeyım
Hergunde gelıp bakmak ısteyenler oluyor
Bu surede ıkı hafta once antıdepresanada basladım ama kotu hıssedıyorum hepsı ust uste geldı galıba
Elımı kaldırasım yok sımdı bırı daha bakmaya gelecek
5 te bırılerı daha gelecek cok sıkıntılı süreç
Belkı bu belırsızlık benı ıyıce depresyona soktu
Evımız gorsenız aslında tertemız dersınız ama bana heryer kotu gorunuyor ve yapmak ıstemıyorum

Allah kolaylık versin zor durumlarınız için.
İlacınız da şifa olsun.

Her şey geçici her sıkıntı geçiyor üzülmeyin o gözünüzde kötü görünen şeylerin 15-20 dk lık işler olduğuna eminim.
Bir radyo açsanız 3-5 şarkıda biter oh dersiniz içim rahatladı.
Biri görmesin tabi ama birileri görecek diye değil siz iyi hissedin diye toparlayın

Evini gördüm ışıl ışıldı.ev isinde kararsızlik ve belirsizlik ,beklemek insani yorar.
Bende gecen sene bu zamanlar cok sıkıntidaydım ev isi icin.ama hic temizliğmi bırakmadim biliyormusun.üstelik ev benimde değildi.
Olsun kücükte olsa senin evin.moralini bozma sakin.üstünde bir çatin var kapına gelip evimden git diyen yok ne guzel.
Tüm bunlari icten söyuyorum çünkü yaşadim biliyorum

Sen gördüm deyince hatırladım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…