Düzenli Evimiz & Hayatımız

Efser Efser
t1805.gif

Doktor sonuçlara bakarken röntgene bakınca geri çağırmış yarın gelsin yine diye. Umarım sorun yoktur yaaa valla canım sıkıldı
Yoktur inşallah Allah hayra çevirsin.Teyzemi de hemen çağırdılar şükür bi kaç değerler düşüktü serumlarla toparladı bizde korkmuştuk.

sweetgirlcandy sweetgirlcandy şırınga ile yavaş yavaş ağzına ilacı verin zamanla alışır merak etme ilk çok tepki veriyorlar sonra alışıyorlar korkutucu olmadığını anlayınca.
Durmazsa tutarsınız mecburi 😐 benim oğlan böyleydi önünde bi kaşık babası da içse az biraz ilacı o da etkili oluyor.

Yoktur inşallah Allah hayra çevirsin.Teyzemi de hemen çağırdılar şükür bi kaç değerler düşüktü serumlarla toparladı bizde korkmuştuk.
İnşallah canım bakalım ne için çağırmış geri. Sabahı zor etcem
sweetgirlcandy sweetgirlcandy şırınga ile yavaş yavaş ağzına ilacı verin zamanla alışır merak etme ilk çok tepki veriyorlar sonra alışıyorlar korkutucu olmadığını anlayınca.
Durmazsa tutarsınız mecburi 😐 benim oğlan böyleydi önünde bi kaşık babası da içse az biraz ilacı o da etkili oluyor.
İmkanı yok neler denedim. Şırınga da aynı. Öksürük şurubu var bitkisel ballı ya tadı muhteşem tadını alsa bile istemiyor. Aşırı inat. Tadından dolayı değil içmemesi zaten. Babası da içiyor bende yok bacım 🤭
sweetgirlcandy sweetgirlcandy hiç ilaç içeceğini söylemeyip gizli vermeye çalışabilirsin tepki vermesin diye.
Ben güzellikle verdiğim nadirdir en son döğüşle tıpış tıpış içmişti koca kız
Söylemiyorum ama annem hazırlık yapıyor önüne bişey bağlıyoruz traş olacak gibi yoksa her yer batıyor. Gerçi onu yapmadan da habersiz direkt getirince parçalıyor kendini. Çorbasını içmiyor bonus öyle tiksindi. Altını değiştirmek için bile yatmıyor şurup mu verecez diye. Bugün abimle konuşuyoruz annesi gibi demek diyor. Bana zorla içirirlerdi yanında çikolata su hazır şekilde 🤭 kızınca da anlamıyor tınlamıyor ki

Aktif Lora Aktif Lora
Bende ufak ufak yapıyorum bakma döktüm sildim demelerime önce döküp seyrediyorum tüm olup bitteni sonra sıkıldığım an bırakıyorum ara veriyorum önemli olan o gün icerisinde o işi bittirmek bunu bir kitapta okumuşdum onun için ufak hedefler koyuyorum kendime...

Çok büyük hedefler hem zihnimizi yorup nasıl yapacağım? sitresine sokuyor hem hedefe ulaşamayınca bizi dibe eçikiyor herşeyden geri çekiliyoruz başarısızlık korkusu oluşturuyor bu çocukluktan kalan bir bilinç bende de var

En iyisi büyük hedefleri bölüp küçülterek yapmak varsın 1 ayda bitirelim sonuç bitmiş olacak.

sweetgirlcandy sweetgirlcandy benim essek kadar cocuklara icirirken hala kavga ediyoruz neli diye soruyolar utanmadan😁 en son care bacaklarimla sıkıstırıyordum babasi tutup iciriyordu kotu bir durum ama mecbursa yyapcak bisi kalmiyor 😐
Bu cadı bi kitliyor dudağını dişini tamam bitti asla açamayız 😂 sizin bebeler yapıyorsa Ahsene çok görmeyim🤭

X