Düzenli Evimiz & Hayatımız

paeneperfectus günaydın nasılsın canım en son sağlık sıkıntılarım var yazmıştın. Uzun zamandır görmeyince etiket etmek istedim. Umarım herşey yolundadır
Teşekkür ederim Penyezcigim.
Sen nasılsın? İflah olmaz bir işkolik olunca dünya telaşında koşturup duruyoruz şükür. Şükür henüz bıçak kemiğe dayanmadı, kadınsal durumlardan ameliyatı son ihtimal olarak erteledik. Yaza kadar bekleyeceğim. Yıllardır devam eden yıpranmışlık, fıtık, AS, tiroid, tip 2 diyabet, mevsimsel hastalıklar gerisi. Ağlama duvarına çevirdim burayı ama
Onun dışında şükürler olsun, geçen yıldan bu yana iki defa yurtdışına gidip geldim, sana bahsettiğim işten. Sırada yeni planlar var.
İki koşturup bir uzanıp aynen devam.

Bazen açık açık ne hissettiğini/düşündüğünü söylemek gerekiyor. Denedin mi?
Evet ben zaten iletişim severim konuşurum da ama ne hikmetse hep ben suçlu oluyorum ozelestiri de yaparım kendime eksik noktalarım varsa düzeltmeye çalışırım ama işte bi türlü çıkamıyorum bazen işin içinden

Evlerde hepimizin oluyor sıkıntısı kimse dört dörtlük değil inan. Bazen boğuluyoruz şükür sebeplerimizi göremezsek hiç yaşanılmaz.
Evet haklısın yok çok şükür büyük meseleler değil ama ne biliyor musun haklı olduğun halde sen gidersin sırf huzursuzluk olmasın diye ve karşı taraf işine böyle geldi suçunu kabul ettin yada işin düştü gibi cümleler kurar burda kalbim çok kırılıyor

İyiyim Elhamdülillah ev - iş gidip geliyorum. Sağlık ihmale gelmez öteleme paenemm çok geçmiş olsun tez günde RABBİM şifa versin.. iş ile ilgili herşey gönlünce olsun yolun baktın açık olsun

İyiyim Elhamdülillah ev - iş gidip geliyorum. Sağlık ihmale gelmez öteleme paenemm çok geçmiş olsun tez günde RABBİM şifa versin.. iş ile ilgili herşey gönlünce olsun yolun baktın açık olsun
Sağol canımcığım.
Amin. İnşallah Rabbim sağlık, fırsat versin, onun adıyla insanlara ulaşabilelim, faydalı olabilelim.

Bonus çocukların öksürüğü için dedin demi ben yanlış anlamışım . Kuru dut ıhlamur gibi yapıp içiliyor öyle mi?
Hosbulduk kızlar biraz geç oldu dut karın ağrısı ve ishal yapabilir çocuklarda dikkatli ol canım bende bile yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…