Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yaa ben hep öyle heyecanlıyım Bonusum
2 taneler :dua: :KK36: :emir_bebek: :emir_bebek:
Sıkı sıkı tutunsunlar annelerine inşallah.

Ben de zeka gelişimleri için bol bol balık yemiştim, gamzeli güzel olsun diye ayva, 😃 kolay doğum için hurma, iyi ahlak için dua... liste uzar gider.😅 Analık hep bir umut işte.
Rabbim korusun, esirgesin Tiniminim, dualarımdasın. 💜

Sıkı sıkı tutunsunlar annelerine inşallah.

Ben de zeka gelişimleri için bol bol balık yemiştim, gamzeli güzel olsun diye ayva, 😃 kolay doğum için hurma, iyi ahlak için dua... liste uzar gider.😅 Analık hep bir umut işte.
Rabbim korusun, esirgesin Tiniminim, dualarımdasın. 💜
Yaa ablam aminnnn😍😍🥹🥹
Sizden öğrenecek çok şeyim var .İnşallah sonucum belli olsun da💜🤲🏻🕊️
Teşekkür ederim ablacımm dualarınız çok kıymetli sağolun😍💜

A R Y A A R Y A canım gelmiş geçmiş olsun İnşAllah ciddi bişey yoktur ?
Doğum sonrası bir türlü toparlanamadım canım, sürekli baş ağrısı tansiyon düşmesi yaşıyorum. Bir de çok fena grip olmuştum tam bir ay sürdü 6-7 serum üzerine toparladım çok şükür daha iyiyim

Gençler hem okul hem çocuklar ben sonbahar temizliği yapamamıştım artık kapı pencere kapandı malum havalandırma moduna geçtik yavaştan bulduğum her fırsatta günlük işler hariç bi detaylı temizlik yapıyorum

Cumartesi - Camları sildim

Pazar- Kapıları sildim

Pazartesi- Kapı önü paspasları çöp kovalarını yıkadım - ayakkabılığı temizledim - yazlık ayakkabıları kaldırdım- Banyonun iç tarafını duş bölümünü detaylı temizledim

Bugünkü Hedef: Vestiyeri iç dış halletmek 🎯

Ve Nego Nego seni çok özledim 🪻

Doğum sonrası bir türlü toparlanamadım canım, sürekli baş ağrısı tansiyon düşmesi yaşıyorum. Bir de çok fena grip olmuştum tam bir ay sürdü 6-7 serum üzerine toparladım çok şükür daha iyiyim
Deme ya 🙁 çevrende yardımcı olacak kimsen var mı peki? Allah şifa versin canım 🤲🏻 Buarada bol su içiyorsun demi? Baş ağrına da iyi gelir. Bi de hatırlayamadım ama sezaryen doğum olduysa yine çok baş ağrısı yapıyor. Kahve içiyordum azalsın diye.

Deme ya 🙁 çevrende yardımcı olacak kimsen var mı peki? Allah şifa versin canım 🤲🏻 Buarada bol su içiyorsun demi? Baş ağrına da iyi gelir. Bi de hatırlayamadım ama sezaryen doğum olduysa yine çok baş ağrısı yapıyor. Kahve içiyordum azalsın diye.
Annem arada gelip gidiyor da benim minik daha hava aydınlanmadan uyanıyor ve ben çok zorlanıyorum. Gün bitmiyor resmen ya bugün 5.50 de kalktı hava hâlâ karanlıktı. Yine baş ağrısı ile uyandım tansiyonum düşmüş 9/5, ağrı kesici içtim tuzlu ayran içtim hala geçmedi. Kahveyi bilmiyordum, deneyeyim teşekkür ederim canım ❤️

Annem arada gelip gidiyor da benim minik daha hava aydınlanmadan uyanıyor ve ben çok zorlanıyorum. Gün bitmiyor resmen ya bugün 5.50 de kalktı hava hâlâ karanlıktı. Yine baş ağrısı ile uyandım tansiyonum düşmüş 9/5, ağrı kesici içtim tuzlu ayran içtim hala geçmedi. Kahveyi bilmiyordum, deneyeyim teşekkür ederim canım ❤️
Çok geçmiş olsun uykusuzluk sebebi ile de tansiyonun düşüyordur bir acile mi gitsen serumla toplarsın kendini

X