Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gençler hem okul hem çocuklar ben sonbahar temizliği yapamamıştım artık kapı pencere kapandı malum havalandırma moduna geçtik yavaştan bulduğum her fırsatta günlük işler hariç bi detaylı temizlik yapıyorum

Cumartesi - Camları sildim

Pazar- Kapıları sildim

Pazartesi- Kapı önü paspasları çöp kovalarını yıkadım - ayakkabılığı temizledim - yazlık ayakkabıları kaldırdım- Banyonun iç tarafını duş bölümünü detaylı temizledim

Bugünkü Hedef: Vestiyeri iç dış halletmek 🎯

Ve Nego Nego seni çok özledim 🪻
Kolay gelsin süpürgecim.
Yapılacak çok iş varda elim kolum kalkmıyor benimde Filistin malum:KK43:
Nasılsın?

Ya Rabbim ne güzel böyle güzel insanların duasında olmuşum çook mutluyum vallahi bak😍😍🥹🥹
Pazartesi kan verme günü eğer iyi hissedersem kendimi pazar günü test yapacağım çok heyecanlıyım😍😍
Tinimini bu mesajına denk geldim ne güzel haber inşallah tutunmuşlardır.
Dua ediyorsanız ortak bende alayım senin için ❤️

Tinimini bu mesajına denk geldim ne güzel haber inşallah tutunmuşlardır.
Dua ediyorsanız ortak bende alayım senin için ❤️
ALLAH razı olsun Negommm🥹🤲🏻❤️
Bugün biraz psikolojik olarak iyi değilim ardımdan dualarında yer verirsen çok mutlu olurum :KK36:
Pazar günü mutluluktan ağlamak ıstiyorumm:dua:

ALLAH razı olsun Negommm🥹🤲🏻❤️
Bugün biraz psikolojik olarak iyi değilim ardımdan dualarında yer verirsen çok mutlu olurum :KK36:
Pazar günü mutluluktan ağlamak ıstiyorumm:dua:
Allah umudunu diri tutsun tinicim. Ederim dua inşallah güzel haberini de alırım ❤️

Allah umudunu diri tutsun tinicim. Ederim dua inşallah güzel haberini de alırım ❤️
Aminnn aminnn Negomm. ALLAH razı olsunnn inşallah güzel haberle geleceğim :KK200: :KK60:
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim canım benim her daim dualarımızdasın :anne: neylerse Mevlam güzel eyler hakkında hayırlısı olsun yavruların sana sıkı sıkı tutunsun :emir_bebek::emir_bebek:

RABBİM yüzünü güldürsün çiçeğimm
Canımm pamuğumm
Rabbim eksikliğinizi vermesin.Hormonlar tavan yaptı galiba🥹 aminn aminnn abloşummm
Yüzümüz daima gülsünn:anne::KK60:

Merhabalar hanımlar
Gündemden dolayı pek moral mod yok.
Öyle olunca da el kol kalkmıyor, sanki herşey anlamsızlaşıyor.
Yine de devam işte hayata......
Bugun dip köşe temizlik yaptım. Günlerdir yapmamıştım.
Bu temizlik bana baya gider.
Bir ara cam silicem bakalım o var aklımda
Okumalarım var, onlara yoğunlaştım.
Burda dua topiklerine etiketleniyorum, umursamaz sanılmasın, yetişemiyorum. Her daim duadayız yoksa.
Herkesin işi gücü rast gelsin 💐🌹

Kolay gelsin süpürgecim.
Yapılacak çok iş varda elim kolum kalkmıyor benimde Filistin malum:KK43:
Nasılsın?
Ah canım hoşgeldin izledikçe gördükçe kahroluyorum çok şükür ben de iyiyim yoğun geçiyor küçük kreşte ablası anaokulunda ona buna koş derken gün bitmiş oluyor ben de çok uğrayamıyorum bu ara

Gün hızlı başladı 🍍

Yatakları topladım.
Çamaşırları katladım, yerleştirdim.
Tuvaleti bir güzel ovaladım.
Bebeğimin altını değiştirdim, doyurdum.
Oyun alanını kurdum, şimdi kahvaltı zamanı ❤️
Akşama da yemek yaparsam ve bebişin kıyafetlerini yıkayıp eşime birkaç ütü yaparsam bugünlük tamamdır

Öğleden beri dışardayım . Sağlık ocağı inş götürdüm çocukları , şimdi de kursa geldik bekliyorum 😌

X