Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim nasılsın tinnoş bi sıkıntın yok dimi?
Günaydınn Bonusum😍💜

Dün kalçadan yapılan bir iğne vardı o mahvetti beni ne yana dönebiliyorum ne yürüyebiliyorum.Geçer inşAllah 🤲🏻🥹
onun dışında gayet iyimm Bonusum. Elimi karnıma koyup dua ediyorum bana sarılın diyorum 🥹😍

Günaydınn Bonusum😍💜

Dün kalçadan yapılan bir iğne vardı o mahvetti beni ne yana dönebiliyorum ne yürüyebiliyorum.Geçer inşAllah 🤲🏻🥹
onun dışında gayet iyimm Bonusum. Elimi karnıma koyup dua ediyorum bana sarılın diyorum 🥹😍

Çok duygulu Allahım en güzel şekilde tamamlatsın bu süreci.

Günaydınn Bonusum😍💜

Aminnn İnşAllah canım 😍 bunları bebişin kucağındayken tatlı birer anı olarak hatırlarsınız İnşAllah 🤲🏻❤️

İyi geceler
Bugün hiç iş yapmadım fena grip olacağım sanırım hapşırmalar vücut ağrısı burun hepsi başladı kolum kalkmadı resmen, neyseki yemeğim vardı hoş ben yemekte yiyemedim canım tost istedi onu yedim sadece hafif olsun diye.
Çamaşırlar kurumuştu topladım katlayamadım sepet duruyor sabaha katlarım artık ama sabaha kadar rezil olur elbiseler kırış kırış neyse canımızdan önemli değil sadece mutfağı toparladım.
Yarın birsürü iş yapmam gerekecek🥴

Benim 2 yaş oğlum var Rabbim sağlık versin gece sabaha kadar 4 defa bazen 5 defa uyanıyor ayağımda sallamamı istiyor hem uykusuzluk hem yorgunluk havalarda soğudu sürekli hasta oluyorum böyle 😭

Limonsuzçay ı temizlik konusunda takip edeyim ben miss hergün düzenli temizliğini yapıyor valla 😁😁
Beni beni he o_O çok onore oldum efenim:KK52:

Bugün eşim evdeydi. Onun da verdiği bahaneyle mutfak dışında bi iş yapmadım 🙈 fazladan pikeleri yıkayıp asmıştım , daha yeni aklıma geldi ama geç oldu şimdi yarın sabah toplarım 🤭

Hamdolsun canım iyiyim. Tadımız yok gündemden dolayı.

Balığı besleyici olsun diye mi yiyorsun?
Gündem zaten içler acısı Bonusum Rabbim zalimlere fırsat vermesin 🤲🏻🤲🏻
Ben vegateryanım Bonusum. Hiç balık yemedim.Embriyonun tutunmasını artırıyormuş💜

X