Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bonusum heyet raporu almak istiyorum en azından 3 ay özellikle çalışmak istemiyorum inşAllah pozitif olursa öyle konuştum
Bulunduğum bölüm çocuk kan alma riskli
Her an tepik dayak yeme potansiyelim var😂

Transferden sonra bekleme süresi var ya 12 gün müydü biz ablamı ful yatırmıştık ondan sordum elinde tesbihiyle :)

Nasılsın bu ara denk gelmiyoruz da
İyiyim Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu 😉
Sen nasılsın?
Bu ara bdv okuyup çıkıyorum.
Burası hareketli değil, ben de yazmıyım biraz dedim. Ama merak da ediyorum sizler iyi misiniz diye.
İşler güçler günlük şeyler aynen devam.
Şimdi kalkıp bi yemek koyup bir de evi süpürücem.
Öğleden sonra dışarıda olucam bunları yapsaö rahat olurum.
Kalkamadım bi türlü işte😏

İyiyim Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu 😉
Sen nasılsın?
Bu ara bdv okuyup çıkıyorum.
Burası hareketli değil, ben de yazmıyım biraz dedim. Ama merak da ediyorum sizler iyi misiniz diye.
İşler güçler günlük şeyler aynen devam.
Şimdi kalkıp bi yemek koyup bir de evi süpürücem.
Öğleden sonra dışarıda olucam bunları yapsaö rahat olurum.
Kalkamadım bi türlü işte😏
Bende iyiyim şükür büyükler okulda küçük uyuyor

Merhaba canım.
Kimsecikler yok malaesef .o yüzden yazılmiyor.eski topigimizi özledim ama olmicak heralde😢
Okul açılınca ev isleri daha sakin ve düzenli.
Robot süpürge aldim cok memnunun herkese tavsiyemdir.islerim cok rahatladi.hem daha çok dinleniyorum hem evim daha temiz.
Sen napiyorsun canim nasılsın
Asla cesaret edemiyorum sebebini de bilmiyorum 🥴 süpürge bakıyorum bende almam lazım dikey süpürgelere takildim karar veremiyorum. Sen diyince birdaha düşünmedim değil

Asla cesaret edemiyorum sebebini de bilmiyorum 🥴 süpürge bakıyorum bende almam lazım dikey süpürgelere takildim karar veremiyorum. Sen diyince birdaha düşünmedim değil
Valla ter icinde ev süpürmekten kurtuldum.su an evdeki en sevdigim cihazim kendisi.
Dik süpürgedede yine sen süpüreceksin ama bu öyle değil
O yerleri süpürup silerken ben camasir seriyorum balkon yıkiyorum falan.es zamanli ilerliyoruz.
Düsunen herkes alsin .temizlik tasam kalmadi valla.diger islerimide dinlene dinlene yapiyorum

Valla ter icinde ev süpürmekten kurtuldum.su an evdeki en sevdigim cihazim kendisi.
Dik süpürgedede yine sen süpüreceksin ama bu öyle değil
O yerleri süpürup silerken ben camasir seriyorum balkon yıkiyorum falan.es zamanli ilerliyoruz.
Düsunen herkes alsin .temizlik tasam kalmadi valla.diger islerimide dinlene dinlene yapiyorum
aklımda var aaslında küçük biraz büyüsün oyuncakların sonu iyi olmuyor da

X