Düzenli Evimiz & Hayatımız

Valla ter icinde ev süpürmekten kurtuldum.su an evdeki en sevdigim cihazim kendisi.
Dik süpürgedede yine sen süpüreceksin ama bu öyle değil
O yerleri süpürup silerken ben camasir seriyorum balkon yıkiyorum falan.es zamanli ilerliyoruz.
Düsunen herkes alsin .temizlik tasam kalmadi valla.diger islerimide dinlene dinlene yapiyorum
Hayırlı olsun canım güle güle kullan.❤️
Ben bu konuda çok kararsız kaldım,memnun olmayan da vardı kafam karıştı yoksa almak istediklerim arasındaydı.
sweetgirlcandy sweetgirlcandy geçmiş olsun canım ❤️🙂
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim hayırlısıyla Rabbim hayırlı salih evlatlar nasip etsin inşallah 🤲
Şuan tedavide misin ben takip edemedim yada görmedim canım?🙈

Ben bu konuda çok kararsız kaldım,memnun olmayan da vardı kafam karıştı yoksa almak istediklerim arasındaydı.
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim hayırlısıyla Rabbim hayırlı salih evlatlar nasip etsin inşallah 🤲
Âmin canım benim çok teşekkür ederim evet tüp bebek tedavisindeyim haftaya muhtemelen transferim olacak🤲🏻🥰🌼

Canım ben memnunun.herkese tavsiye ederim.pırıl pıril yapiyor evi

İyi geceler hanımlar
Bugun çocukların yazlık-kışlık değişimini yaptım.
Dolaplarını silerek, ayıklayarak yerleştirdim
Çamaşır yerleştirdim
Ev süpürdüm
Wcler yıkadım
Yemek yaptım
Öyle
Evde düzen var, ütü yok, ipin ucu kaçık değil.

Dünyanın düzeni bozulmuş, evlerin bozulsa ne olur aslında....
Herkese iyi geceler, sağlıklı günler dilerim kızlar.
İşiniz gücünüz rast gitsin 💐

X