Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dinlenmissindir. En sevdiğim çocuktan önce uyumak

Selam canım
Seninki yine pazar yorgunluğuymuş.Benimki daimi

Selam canım
Seninki yine pazar yorgunluğuymuş.Benimki daimi
O daimi yorgunluğu neredeyse bir yıl boyunca yaşadım limonsuz. En sonunda kan tahlili yaptırıp, takviye kullanınca kendime geldim. Ara ara yokluyor bu sıralar yine de. sonsuz enerjim olsun çok isterdim.

O daimi yorgunluğu neredeyse bir yıl boyunca yaşadım limonsuz. En sonunda kan tahlili yaptırıp, takviye kullanınca kendime geldim. Ara ara yokluyor bu sıralar yine de. sonsuz enerjim olsun çok isterdim.
Takviye ne kullandın canım? Bu aralar sürünüyorum resmen eczacinn verdiği karışımı l kullandım hiç fayda etmedi

Aman boşver kız. Düşünsene yanında sürekli hareketli,kıpır kıpır biri dolaşıp duruyor

Takviye ne kullandın canım? Bu aralar sürünüyorum resmen eczacinn verdiği karışımı l kullandım hiç fayda etmedi
Doğumdan sonraki bir yıl resmen ben de öyleydim. O zaman doktor Elenatal 3 vermişti, emzirme dönemi için. Bayağı toparlamıştı beni ama her durumda kullanılabilinir mi bilemiyorum. Danışmak lazım bi doktora.

Yatakları topladım
Bulaşık makinasını boşalttım
Yemek yaptım
Mutfağı topladım makinayı doldurdum

Veee sizin için yeni aldığım bezi denedim
TV ünitesini,yatak başını ve pencere önünü sildim .
İlk başlarken ağır geldi kokusu ama alıştım . Islak mendilden hallice gibi geldi bana sanki. Diğer yüzeylerde de deneyip bakıcam. Ama kullan/at ürünleri sevdiğim için beğendim

Aaaa çok güzel karşılaşmanız kizlarr
Lidlaylim nasıl tanıdın tinnosumuzu
Ebe hemşire olan böyle güzel saçlı tinimini kaç kisi vardır ki bu küçük şehirde
Kızımın kanı alınırken yanımızda durdu sağ olsun orda içime doğdu o olduğu zaten aklımdaydı tanışmak istiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…