Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ebe hemşire olan böyle güzel saçlı tinimini kaç kisi vardır ki bu küçük şehirde 😅😅
Kızımın kanı alınırken yanımızda durdu sağ olsun orda içime doğdu o olduğu zaten aklımdaydı tanışmak istiyordum🥰
Doğru diyorsun canım, hissetmen ve sorman da çok hoş olmuş 🥰

Yatakları topladım
Bulaşık makinasını boşalttım
Yemek yaptım
Mutfağı topladım makinayı doldurdum

Veee sizin için yeni aldığım bezi denedim🤣
TV ünitesini,yatak başını ve pencere önünü sildim .
İlk başlarken ağır geldi kokusu ama alıştım . Islak mendilden hallice gibi geldi bana sanki. Diğer yüzeylerde de deneyip bakıcam. Ama kullan/at ürünleri sevdiğim için beğendim 😅
Yaklaşık bir aydır ben de kullanıyorum o bezi. Cam ve aynalarda dediğin gibi leke bırakıyor limonsuz ama parmak ve tükürük izinden daha iyi tabi :) tozu da öyle alıyorum son zamanlarda. Elimde bezle bütün odaları dolaşıyorum, pencere kenarlarını falan siliyorum pratik oluyor. Geçen gün eşim ocağı ve davlumbazı da sildi. Lekeler yeniydi ama yağ lekesini de çıkardı. Yıkayıp yıkayıp kullananlar da varmış. Hiç denemedim.

Uzun ,güzel saçlarından tanıdım 😍 adı gibi tam bi Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 🥰🥰
Yaaa çok samimiydin çiçeğimm gerçekten maşallah sana ailene 😍😍🌺💜💜
Iyi ki denk geldi 🥰 çok memnun oldum karşılaştığımıza😍 adın gibisin masallahhh🧿😍😍
Evett çok güzeldi valla sen çook daha güzeldin 🥰🥰😍😍🌺🌺
Ikiniz aynı yerdeydiniz kayseride de benle karşılaşırsın seni ben de tanırım
Hatunummm vallahi bakaraın senle de denk geliriz🥰🥰😍😍
Aaaa çok güzel karşılaşmanız kizlarr :KK19:
Lidlaylim Lidlaylim nasıl tanıdın tinnosumuzu
Evett pamuğummm kızıda pek tatlıydı🥰🥰😍😍🩷🤲🏻🧿
Ebe hemşire olan böyle güzel saçlı tinimini kaç kisi vardır ki bu küçük şehirde 😅😅
Kızımın kanı alınırken yanımızda durdu sağ olsun orda içime doğdu o olduğu zaten aklımdaydı tanışmak istiyordum🥰
Yaa utandımmmm🥹🥹🥹😍😍 gene görüşelim bu sefer uzun kahve içelimm
Kesinlikle🥰
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim kalbinin güzelliği yüzünden belli iyi ki denk geldi 🤗🤗
Kan alınırken kızım ortalığı yıktı 🤣🤣 pek konuşamadk ama cok memnun oldum tanıştığıma🥰
Olsunnn çok güzeldi canımm minnoş kızına sana sarılıyorummm😍😍😍

Yaa utandımmmm🥹🥹🥹😍😍 gene görüşelim bu sefer uzun kahve içelimm

Olsunnn çok güzeldi canımm minnoş kızına sana sarılıyorummm😍😍😍
Insallah görüşürüz canım devamı gelsinn😍 🥰 bizde sana kocaman sarılıyoruz 🤗❤❤

Kesinlikle🥰
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim kalbinin güzelliği yüzünden belli iyi ki denk geldi 🤗🤗
Kan alınırken kızım ortalığı yıktı 🤣🤣 pek konuşamadk ama cok memnun oldum tanıştığıma🥰
Aa ne güzel olmuş karşılaşmışsınız rastlantıya bak senn🥰🥰
Belki bir gün ben de görücem sizleri😁😁

Merhabalar kızlar :KK51:
Benim bugün misafirlerim vardı.Karnım ağrıyordu ama ağrı kesici içtim iyi geldi.
Balkonu yıkadım.
2 posta çamaşır yıkadım,astım.
Bi posta renkliler yıkanıyor,asıp uyurum inş.
Kalan hamurum vardı buzdolabında peynirli maydanozlu pişi gibi kızartılan küçük böreklerden yaptım ablam açtı ben kızarttım epey bolca çıktı.
Kek çırptım,sofra kurdum.
Makinadakiler dizildi, bulaşıklar toparlandı.

İnşallah 🥰 çok farklı bir şey ya buradan konuşupta yüz yüze görüşmek🤭☺️
Aynen canım biraz farklı😅 sen gel beraber de görüşürüz insallah
Nasil tanidin masallah canım.
Burda oldugunu biliyordum konusmustum aklimda tanışmak vardı da bugün yoktu😅 hastanede aklıma gelmişti ama orda olacagini dusunememistm kan alırken yanımızda o vardı saçından tanıdım desem🤭

🧿 konuya nasıl girdin ki onu merak ettim
Burda olduğunu biliyordum konusmustk daha önce. Dedigim gibi küçük bi sehir o olduğunu tahmin ettm oryaa cok gidip gelmisligim var genel olarak digerlerine az cok asinaydm sacini falan görünce emin oldum aslında. Adını sordum kendimden bahsettm o da hemen tanıdı zaten

Burda olduğunu biliyordum konusmustk daha önce. Dedigim gibi küçük bi sehir o olduğunu tahmin ettm oryaa cok gidip gelmisligim var genel olarak digerlerine az cok asinaydm sacini falan görünce emin oldum aslında. Adını sordum kendimden bahsettm o da hemen tanıdı zaten
Çok sevindim sizin adınıza

X