Düzenli Evimiz & Hayatımız

Az evvel uyku öncesi oğluş tuvalete gidecekti.
O kadar üşendimki, "lambayı ablan yaksın, sen kendin git" dedim.
Işık açamadığı için beni istiyor illa.
30 saniyelik wc işine üşendim ve ne oldu dersiniz?
Yanlışlıkla tabureye yapmış.
Çocuğu duşa soktum, banyoyu yıkadım

Ufak bir üşengeçliğin bedelini bu şekilde ödememeliydim bence

ben pek iş yapmıyorum yav hani tatilde olursun başka evdesindir heran gidecekmişsin yaşayacak kadar iş yaparsın aynı öyleyim
Bende Öyle hissediyorum ama sürekli bir koşuşturma içindeyim yinede çok işsiz gibi sürekli bir şeyler buluyorum yapacak

bilmiyorum iyi mi kötü mü bir şey yapmadan oturmak durmak yok hayatım da bir kk ya zaman ayırıyorum başka sosyal medya ya da nadirdir baktığım

çok iyi yapıyorsun canım hani inşirah suresınde ayet var. öyleyse bir işi bitirince diğerıne koyul diye. lüzumsuz iş yapmıyorsun maşallah seninki en iyisi​

Günün raporu gelsin ozaman

Dünden kuruyan çamaşırları katladım, bir dünya birikmiş altı üstü iki kişiyiz nasıl bu kadar çamaşır birikiyor anlamıyorum
2 makine bebiş kıyafeti yıkadım, serdim sanırım birazdan da çarşafları çalıştıracağım.
Akşam yemeği yaptım ki uzun zamandır evde yemek yapmamıştım bebişten dolayı... Bu benim için büyük başarı üstüne bir de tatlı yaptım efso
Bebeği yıkadım, yoğurt mayaladım, bulaşık makinesini doldurdum gerisi rutin zaten bebek bakımı vs vs

Günaydınnn ve hayırlı cumalar❤

Günaydın hayırlı cumalar kızlar

Bana dua eder misiniz ev sahibi çıkın demiş kendisi oturacakmış ev bulalım hayırlısı ile.
Hakkınızda hayırlısı olsun canım insallah gönlünüzce bi ev bulursunuz ❣

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…