Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydınnn ve hayırlı cumalar❤🥰

Hakkınızda hayırlısı olsun canım insallah gönlünüzce bi ev bulursunuz ❣

Canım ya İnşAllah uyguna ve gönlünüze göre bi ev bulursunuz 🤲🏻

Inşallah kolaylıkla bulursunuz gönlünüze göre uygun bir ev
İnşallah kızlar ya. Ilk kez kendimi bu kadar çaresiz hissettim. Ev yok doğru düzgün. Olanlar da o paraya etmeyecek değer de. Memura yazmış çoğu da. Zaten asgari ücretli nasıl ödesin ki o fiyatları 😕

İnşallah kızlar ya. Ilk kez kendimi bu kadar çaresiz hissettim. Ev yok doğru düzgün. Olanlar da o paraya etmeyecek değer de. Memura yazmış çoğu da. Zaten asgari ücretli nasıl ödesin ki o fiyatları 😕
Çok haklısın canım . Bu meseleye acil çözüm lazım millet kırılıyor valla🙁 Allah yardımcınız olsun 🤲🏻❤️

Canım sweetcim inşallah Allah hayırlı kapılar açsın en kolayından en uygunundan bir ev bulun.
Allah darda koymaz. Vardır bir nasibiniz, duacıyım.

İyi akşamlar kızlar
Bugun sabah işlerini yaptıktan sonra arkadaşa gittim.

Oğluşumu okula yazdırdık🥺
Yarım gün gitsin oynasın bakalım, iyi olur. Ama çok heyecanlıyım yine de 🥺❣️

Ev geldim 6 kilo domates vardı hemen onla da sos yaptım konserve işini bitirdim inşallah.

Tekrar ortalık topladım, bir posta çamaşır attım.

Şimdi biraz dışarı çıktık, parkta oynasın çocuklar. Tatilde hep dışarılarda olmaya alıştılar, evde sıkılıyorlar. Son demler...

Camlar dip köşe odalar, güzel bir temizlik istiyor ev ama bakalım, şuan o moda giremedim.

Ah canim ya.bizim ev problemi varken aynen eşimde ilk defa kendimi bu kadar çaresiz hissediyorum demisti.onu hatırladım😔
Rabbim güzel kapilar acsin insallah hayirli bi ev nasip etsin size.

X