Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlar ben annemlere geçtim.Eşim aradı annesi kiracılara kendinize ev bakmaya başlayın demiş benim akrabam oturacak diye.😱 Kiracılarımız gerçekten çok gürültülü çok tuhaf davranışları olan insanlar,onlar için de hayırlısı olsun.
Kirayı da belirlemiş piyasanın altında ben de uygundur dedim söyledim annemlere onlar bilirler artık vede benim ev hasarsız deprem riski var bura için benim içim daha rahat olur bu yönden de.
Sanırım eşimi tamamen kaybetmekten korktu🥴 sinirlenince de ağzının ayarı yok işte o yönden kaybediyor.
Oğluyla ilgili bir meselede var bu yüzden çok öfkeliydi sanırım pişman olmuştur.
Yinede hayırlısı olsun inşallah🙂
Bana destek dualarınız için ayrıca çok teşekkürler kızlar sizleri seviyorummm.:KK60:

Kızlar ben annemlere geçtim.Eşim aradı annesi kiracılara kendinize ev bakmaya başlayın demiş benim akrabam oturacak diye.😱 Kiracılarımız gerçekten çok gürültülü çok tuhaf davranışları olan insanlar,onlar için de hayırlısı olsun.
Kirayı da belirlemiş piyasanın altında ben de uygundur dedim söyledim annemlere onlar bilirler artık vede benim ev hasarsız deprem riski var bura için benim içim daha rahat olur bu yönden de.
Sanırım eşimi tamamen kaybetmekten korktu🥴 sinirlenince de ağzının ayarı yok işte o yönden kaybediyor.
Oğluyla ilgili bir meselede var bu yüzden çok öfkeliydi sanırım pişman olmuştur.
Bana destek dualarınız için ayrıca çok teşekkürler kızlar sizleri seviyorummm.:KK60:
Alt katında kardeşinin oturması ne kadar doğru bilemedim 🙄 benim kv de bize ev bulmuş, eşimin halasının alt katı... Fiyat olarak çok uygun ama hayır dedim. Ev hali tartışma olabilir, ses yükselebilir, misafirin olsa çağırmasan alınabilir vs vs benim için sıkıntı

Kız bacım bu ne dengesiz karı 😂😂

Alt katında kardeşinin oturması ne kadar doğru bilemedim 🙄 benim kv de bize ev bulmuş, eşimin halasının alt katı... Fiyat olarak çok uygun ama hayır dedim. Ev hali tartışma olabilir, ses yükselebilir, misafirin olsa çağırmasan alınabilir vs vs benim için sıkıntı
Evet bunu bende istemezdim. Sorun olmasa bile dediğin gibi ev hali çoğu şeyi söylemem herkese mesela.

Bilemiyorum canım ben ve kv tartışma yaşanmadı ben o toplara girmem öyle yüz göz olmam yani arada lafı açılsa erkek kardeşim biliyor zaten😁
E eşimle de tartışma vs.arada ev hali olabilir ama ciddi boyutlarda maşallah diyelim öyle bir sıkıntımız yok.
Misafir konusuda ikimizin misafirleri aynı olur genelde yengemle kuzenim zaten.🙂

Evet bunu bende istemezdim. Sorun olmasa bile dediğin gibi ev hali çoğu şeyi söylemem herkese mesela.
Tabi sizin düşünceniz ama ben erkek kardeşimle de arada konuşuyorum bazı şeyleri.🙂 Eskiden çok anlatmazdım ama artık sıradanlaştı bende
Kız bacım bu ne dengesiz karı 😂😂
Aynen öyle bende bilmiyorum ki🤣🤣 eşim boşver dedi takılma söylediğine aslında sweetcim ev benim eşimin miras olarak bizim de söz hakkımız olmalı ki zaten sorunlu kiracı bizde istemiyoruz bıktık açıkçası
Kardeşim ve yengem en uygun kiracı vede yeni evleniyor dışarı o kadar kira ödeyeceğine burada idareli geçimini sağlar hiç olmazsa evde öteki evden çok daha iyi,sorunsuz.
Nişanlısı da senin yanın daha iyi olur benim için de demişti karar yine onların.👍

Iyi akşamlar ❣
Bugün yaptıklarım
🌙Dün akşam süt almıştık unutmuşum kaynatmayı sabah fark ettim bozulmuştur diye ddüşündüm ama çok şükür bozulmamıştı sabah onu kaynattım yarısını mayaladım yarısını sütlaç yaptım
🌙sabah eşimle beraber sağlık ocağında kan verdik detaylı kan değerlerimize baktırdık
🌙 kahvaltı faslı mutfağı topladm süt tencerelerini yikadım
🌙evi süpürdüm sildim toz aldım
🌙çamaşır vardı onları astım
🌙mısır aldım o haşlanıyor şuan
Bu aralar namazlarıma dikkat ediyorum çok şükür ama bugün öğleni kaçırdım ikindide uyudum unuttum iki vakit namaz kaçtı 😔 kızımı uyutup yatsıyı kılacam bugünlük bu kadar❤

Merhaba. İyi akşamlar. Araya bildirimimi girip kaçayım. 🙈 Bugün;
🔸Bizim yatağı ve kızımın yatağını topladım,
🔸Kahvaltı hazırladım,
🔸Kahvaltı sonrası mutfağı topladım. Elde yıkanacakları yıkadım,
🔸Yemek yaptım. (Düdüklü tencereden sular fışkırdı, su akıttı. Patlayacak diye çok korktum. Sonra kendini kilitledi açamadım uzun bir süre. Açılınca içindekileri boşalttım, tencereyi temizledim tekrar pişirmeye devam ettim. Gün boyu yemek yapmış gibi hissediyorum kendimi 🙈),
🔸Kiler dolabını düzenledim,
🔸Kızımın dolabını ve oyuncaklarını düzenledim,
🔸Lavaboyu ve tuvaleti temizledim,
🔸İki makina çamaşır yıkandı,
🔸Çamaşır makinasının filtresini temizledim,
🔸Temizlik bezleri yıkandı,
🔸Kızımın kumbarasını açtık, saydık. Paraları kategorize etti. Çorap alacakmış kendine 🙈🤣,
🔸Süs bitkilerini sulama sorumluluğu birkaç gündür kızımda,
🔸Yemekten sonra mutfağı topladım. Tencereleri elde yıkadım,
🔸Ocağı, davlumbazı, tezgah arkasını sildim. 🔸Ocağın parçalarını yıkadım,
🔸Bulaşık makinasını çalıştırdım,
🔸Mutfağı, salonu ve holü süpürdüm.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Yakın zamanda kozmetik ürünlerimi ve garanti belgelerini, önemli dosyaları sakladığım dosyayı temizlemek istiyorum.

Bugünkü agresifliğimin nedeni dolunaymış he mi? :KK53:
Yani şöyle tahammülsüzdüm tuhaftım.

Dışarıda yüzüme sıcak sıcak üfledi kurban olduğum güneş, o ne sıcaktı öyle bugun,aman Allahım.
Sonra geldim yine kış için karnıyarık ve konserve şakşuka hazırladım.
Çok gerekliydi bu sıcakta saatlerce kızartma yapmak. Çünkü neden? Kışın ne yiyeceez 😜

Bir bir yandan yemek yaptım o arada, uğraştım epey çorbasından salatasına fırın yemeğine varana kadar sanki davet menüsü gibi yemek yaptım.
Gerçekten saçma bi haldi........
Neden o kadar yüklendim bugun kendime anlamadım.Şuursuz gibiydim.

Onca kızartmadan, işten sonra mutfağı misledim.

Güzel bir duş aldım.Görümcemi arayayım dedim, tahminimden uzun konuştum.
Kapattım anca çoluk çocuğun yüzünü gördüm👀😄
Yorulmuşum 🥵

X