Düzenli Evimiz & Hayatımız

Mutfağı da hallettim
Camı sildim
Mutfak dolabını sildim
Yerleri süpürdüm, sildim
Perdeyi yıkadım astım
Bulaşık makinesini boşalttım

Antreyi süpürdüm, sildim
Wc leri ve lavaboları yıkadım
Banyoyu yıkadım

Bugünlük bu kadar 2 oda kaldı. Yarına inşallah

kız naaptın maşallah maşallah peki seni gazlayan neydi ne ayaklandırdı

kız naaptın maşallah maşallah peki seni gazlayan neydi ne ayaklandırdı
Ahahahah valla beni gazlayan şuydu. Kızın altını değiştiriyordum dönerken ederken savaşırken yatağa b.k bulaştırdı. Nevresimi yıkamaya atıyordum dur ulen yatak odası aradan çıksın dedim sonra kocam geldi hastaydı. O gelince bebeyi ona kitledim diğer yerleri de yaptım

Ayağına gelen fırsatı yani kocayı kaçırmamış bebeğe bakan olunca iş kolay

Ahsen bu gün iyi çalıştırdı seni

sana ablam elin pek hızlı odadan odaya atıp durdun kendini bu gün Bana ne olduysa bende işten geldim senden ötürü odadan odaya attım kendimi

Ahsen bu gün iyi çalıştırdı seni

sana ablam elin pek hızlı odadan odaya atıp durdun kendini bu gün Bana ne olduysa bende işten geldim senden ötürü odadan odaya attım kendimi
Haftaya yapayım diyordum iyi oldu aradan çıktı ama pert oldum bende

Yaaaa ellerine sağlık ablam yarın rahat rahat dinlenirsin
Umarım dinlenirimmm arkadaşım kahvaltı davet etti sabah namazından sonra alacak beni, kesin bir iş çıkar bahçede, fındıklar oldu çünkü. Neyse olsun keyif yaparım açık havada

Haftaya yapayım diyordum iyi oldu aradan çıktı ama pert oldum bende
Seninde ellerine sağlık swetimm Bir günde bitirmek istediğimizden pert oluyoruz.

Ohhh açık hava mis

Aynen öyle bu sefer çok zorlamadım kendimi 2 oda kaldı eskiden olsa akşam da olsa yapardım onları

Yaaaa nasıl olmadı swetii okurken canın çekmedimi işten eve gelirken plan yaparak yürüdüm o denli gaza gelmişim yaniii
Ayy o kadar diyosun abla yaa Benımde çekti çekmez mi nasıl imrendim. kalktım bi dolandım dün yaptım dıye tekrar oturdum. oturduğumu da sonradan farkettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…