Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhabalar hanımlar :KK51:
İşler güçler devam ediyor..
Kahvaltı yaptık, sofrayı toparladım.
Evi süpürdüm.
Yerleri çamaşır suyuyla elle sildim.
Bebişi yıkadım.
Salonun halısını kaldırdım sildim yerleri yazlık kilim serdim.
1 posta çamaşır katladım, yerleştirdim.
Toz aldım,WC yıkandı.
Yerleri silmek için sprey mop kullanan var mı aranızda nasıl kullanışlı mı acaba aklımda var ama emin olamıyorum?🤔

Beni bu Şekilde gördüğün için onur duydum balım ama hiç değilim ya 🙈 mesela mutfak almış başını gitmiş makinayı boşaltıp yerleştirmem gerekiyor o yüzden üşeniyorum. En sevdiğim şey boş bulaşık makinası 🤣
Ben daha çok oturup oturup son yarım saat kala motor takmış gibi iş yapıyorum . Kendime eziyet etmeyi seviyorum demek ki 🤷🏼‍♀️😂
Yok yok öyleesin🥰
Ama ev işi gerçekten nankör🥴 yap yap bitmiyor bi benim ev mi böyle diyorum.🥴

Merhabalar hanımlar :KK51:
İşler güçler devam ediyor..
Kahvaltı yaptık, sofrayı toparladım.
Evi süpürdüm.
Yerleri çamaşır suyuyla elle sildim.
Bebişi yıkadım.
Salonun halısını kaldırdım sildim yerleri yazlık kilim serdim.
1 posta çamaşır katladım, yerleştirdim.
Toz aldım,WC yıkandı.
Yerleri silmek için sprey mop kullanan var mı aranızda nasıl kullanışlı mı acaba aklımda var ama emin olamıyorum?🤔
Ben aldım ama sevmedim sonra ucu paslandı su püskürtmedi. Fenomenlerin paylaştığıydı onlar memnun ben değilim😂

Ben aldım ama sevmedim sonra ucu paslandı su püskürtmedi. Fenomenlerin paylaştığıydı onlar memnun ben değilim😂
İşte bende suya batırıp çıkarmadan nasıl temizlik olur onun şüphesindeyim🤣
Neyse sağol fikrin için viledamın demir sapı kırıldı alalım bugün eşimle bildiğinden şaşmayacaksın bazen.😁

Neyse sağol fikrin için viledamın demir sapı kırıldı alalım bugün eşimle bildiğinden şaşmayacaksın bazen.😁
Aynen ben seviyorum eski şeyleri 🤭

🌙Evi toparladım
🌙Makine tuttum
🌙Çamaşırları astım
🌙Mutfak perdesini yıkadım
🌙Mutfak dolaplarini sildim
🌙Dezgahı fayanslari sildim
🌙camı sildim
🌙Balkon kapısını sildim
🌙yağdanlıklari yikadm
🌙Buz dolabnn içine bi bez sürdüm düzenledim
🌙Mutfak masasini sandalyeleri sildim
🌙Minderlerini yikadm
🌙Makarna yaptm kavun karpuz eşliğinde yeriz 🤗
Baharatlık cekmecem cok dağılmış sonra oraya da el atacam şimdi bi iki sayfa kitap okuyacam ❣

Bende gecen yaz viledam kırıldıgında netten cok arastırdım ve en iyisinin suya batırip eski usül viledalar olduğunu kabul ettim.
Yeni çikan binbir ceşit moplardan çoğu sıkayetci.çogununki kırilmıs.
Bide ben sulu silmeyi seviyorum.suyu sık degistiriyorum icine koy istediğini. Öyle fıslat sil bana gore degil:KK48:

Bende gecen yaz viledam kırıldıgında netten cok arastırdım ve en iyisinin suya batırip eski usül viledalar olduğunu kabul ettim.
Bide ben sulu silmeyi seviyorum.suyu sık degistiriyorum icine koy istediğini. Öyle fıslat sil bana gore degil:KK48:
pedallı vileda harika o konuda ya. bende mutfagı sıleceksem özellikle kaynar su koyup degıstırırım süreklı

Haklısın bence de 👍
Ben de silerken bol köpüklü sulu severim her temizlikte.🤭
pedallı vileda harika o konuda ya. bende mutfagı sıleceksem özellikle kaynar su koyup degıstırırım süreklı
Kışın öyle ben de sıcak su seviyorum mikrobu kırıyor gibi,ama şuan aşırı sıcak olduğu için soğuk su katıyorum yerler serinler belki diye😁
Parke görünümlü seramik benim ev yazın klima açılırsa serin oluyor yerler.

Ben bimden almıştım ilk çıktığı zamanlardı pedallı değil dönen ama çook kaliteli çıktı gerçekten harika.
Şuan o ürünü hiç görmüyorum ve de blender robot seti almıştım yine kendi markası mı bilmiyorum da çok iyiydi.
Kv ödünç alınca bozdular yaptı eşim yine oluyor ama onlar ciğer kesmiş tantuni yapmışlar bıçaklarda eskisi gibi değil.

X