Düzenli Evimiz & Hayatımız

Mutfağı da hallettim
🌸 Camı sildim
🌸 Mutfak dolabını sildim
🌸 Yerleri süpürdüm, sildim
🌸 Perdeyi yıkadım astım
🌸 Bulaşık makinesini boşalttım

🌸 Antreyi süpürdüm, sildim
🌸 Wc leri ve lavaboları yıkadım
🌸 Banyoyu yıkadım

Bugünlük bu kadar 2 oda kaldı. Yarına inşallah 🤭

Mutfağı da hallettim
🌸 Camı sildim
🌸 Mutfak dolabını sildim
🌸 Yerleri süpürdüm, sildim
🌸 Perdeyi yıkadım astım
🌸 Bulaşık makinesini boşalttım

🌸 Antreyi süpürdüm, sildim
🌸 Wc leri ve lavaboları yıkadım
🌸 Banyoyu yıkadım

Bugünlük bu kadar 2 oda kaldı. Yarına inşallah 🤭
kız naaptın maşallah maşallah :rolleyes: peki seni gazlayan neydi ne ayaklandırdı :KK70:

kız naaptın maşallah maşallah :rolleyes: peki seni gazlayan neydi ne ayaklandırdı :KK70:
Ahahahah valla beni gazlayan şuydu. Kızın altını değiştiriyordum dönerken ederken savaşırken yatağa b.k bulaştırdı. Nevresimi yıkamaya atıyordum dur ulen yatak odası aradan çıksın dedim 😂 sonra kocam geldi hastaydı. O gelince bebeyi ona kitledim diğer yerleri de yaptım 😂😂😂😂

Ahahahah valla beni gazlayan şuydu. Kızın altını değiştiriyordum dönerken ederken savaşırken yatağa b.k bulaştırdı. Nevresimi yıkamaya atıyordum dur ulen yatak odası aradan çıksın dedim 😂 sonra kocam geldi hastaydı. O gelince bebeyi ona kitledim diğer yerleri de yaptım 😂😂😂😂
Ayağına gelen fırsatı yani kocayı kaçırmamış bebeğe bakan olunca iş kolay

:KK48:Ahsen bu gün iyi çalıştırdı seni

:nazar: sana ablam elin pek hızlı odadan odaya atıp durdun kendini bu gün :super: Bana ne olduysa bende işten geldim senden ötürü odadan odaya attım kendimi :KK70:

:KK48:Ahsen bu gün iyi çalıştırdı seni

:nazar: sana ablam elin pek hızlı odadan odaya atıp durdun kendini bu gün :super: Bana ne olduysa bende işten geldim senden ötürü odadan odaya attım kendimi :KK70:
Haftaya yapayım diyordum iyi oldu aradan çıktı ama pert oldum bende🤭

Yaaaa ellerine sağlık ablam yarın rahat rahat dinlenirsin🤭
Umarım dinlenirimmm :KK48: arkadaşım kahvaltı davet etti sabah namazından sonra alacak beni, kesin bir iş çıkar bahçede, fındıklar oldu çünkü. Neyse olsun keyif yaparım açık havada:süslü:

Haftaya yapayım diyordum iyi oldu aradan çıktı ama pert oldum bende🤭
Seninde ellerine sağlık swetimm :süslü: Bir günde bitirmek istediğimizden pert oluyoruz.

Umarım dinlenirimmm :KK48: arkadaşım kahvaltı davet etti sabah namazından sonra alacak beni, kesin bir iş çıkar bahçede, fındıklar oldu çünkü. Neyse olsun keyif yaparım açık havada:süslü:

Seninde ellerine sağlık swetimm :süslü: Bir günde bitirmek istediğimizden pert oluyoruz.
Ohhh açık hava mis😍

Aynen öyle bu sefer çok zorlamadım kendimi 2 oda kaldı 🤭 eskiden olsa akşam da olsa yapardım onları 😂😂

Yaaaa nasıl olmadı swetii okurken canın çekmedimi :KK70: işten eve gelirken plan yaparak yürüdüm :temizlik: o denli gaza gelmişim yaniii:KK70:
Ayy o kadar diyosun abla yaa :KK70: Benımde çekti çekmez mi nasıl imrendim. kalktım bi dolandım dün yaptım dıye tekrar oturdum. oturduğumu da sonradan farkettim :KK70:

Gün böyle başlasın diye, hayal ederek yola çıkıyorum günaydınnnn hanımlar :KK68:

Screenshot_20230717-131941_Instagram.jpg

X