Düzenli Evimiz & Hayatımız

24 saat dolmadan gelebildim
Ben bakıyorum ara sıra topige ama hızınıza yetişmek ne mümkün her baktığımda 5 yada 6 sayfa atıyor
Yetiş diye değil zaten arada bir selâm versen yeter burada tanıdığım kişiler girmeyince yada başka yerde denk gelmeyince merak ediyorum

Bu kadar terlemeye basıl zayıflamaz bi insan.kac tşört degistiriyorum günde.
Klima hic kapanmiyor.
Arada klima dinlensin diye kapattığımdada su icindeyim.
Kendimi ya havuza atıyorum ya denize.
Dün denize gittik.normalde soğuk suyu hic sevmezdim şu yaşıma kadar. Ama dua ettim nolur deniz suyu soguk olsun.
Şansıma serindi su.serinledim iyi oldu valla.
Alısķın olmayan biri gelse buralara çatlar ölür yani oderece.
Adanada herkes klimaya yüklenince trafolar patlamis. Kardesimin evindede elektrikler kesilmis.annem gil bizde. Kardesimgilde annemlere gittiler klima açmak icin anahtarlari vardi.
Mutfagi topladim
Ortaligi süpurdüm
Annem balkonu yıkadi.
Oturuyoruz

Merhaba hanımlar nasılsınız ❤❤
Bu aralar pek yazmıyorum çünkü yazacak bir sey yapmıyorum ama güzel bi temizlik yapsam iyi olacak
Evi toparladm
Mutfagi temizledim temizleri dizdim
Kızımın küvetine su doldurdum oyuncaklarını koydum oynasın diye o oynuyor bende onu izliyorum

Off canım öyle valla alışkın olmayan biri gelse arkasına bakmadan kaçar buralardan
Bizde kaçmak istiyoruz hayırlısıyla Rabbim nasip etsin inşallah şöyle bir yazlık şart
Bebişler mahfoldu elektrikler arabaya indirip klima açmışlar çocuk mahfolmuş öyle uyutmuşlar eşimin arkadaşı söylemiş.
Ter sırtımdan iniyor balkon yanıyor,ev yanıyor klima full açık biraz iş yaptım oturdum,yok olmuyor perişanlık şu havada iş yapmak.

annemler orda kac kez fenalık gecırmıs canım. az kaldı eylule ekıme dıyoırum kızıyor :)

Evet bu havalarda is yapmak işkence. Bebekleri olan cok zorlanmistir.benim ablamin oglu 20 aylik daha konuşmuyor klimayi isaret ediyormus açın diye.acılmazsa zaten hic uyumuyormus.
Yaylalar bile yanmis pozanti falan.
Hersey eziyete dönüyor.kısın iş yapmakta ne varmis ya.
Bir an önce kış gelsin

Ayy kuzum nasılda biliyormuş,benim kızla yaşıtlar bizim ki de klima olmadan uyuyamaz aşırı terliyor zaten hep isiliklendi.
Ben de biran önce Ekim gelsin istiyorum hepimiz istiyoruz daha doğrusu.
Sonumuz hayrolsun da bu kadar sıcakta beni korkutmuyor değil haberci mi acaba diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…