Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhabalar işler güçler devam ediyor..
Kahvaltı yaptık.
Ortalığı toparladım,kızımla birlikte oyun oynadım.
Evi süpürdüm.
Bulaşık yıkandı,kuru fasulye haşladım.
WC yıkandı.
Bebeğimi karbonatlı suda bıcı yaptırdım isilikler hafif sönmüş bi deneyelim dedim.Evde kalmosan vardı unutmuşum böcek sokmalarına,isiliğe çok iyi onu sürdüm aklınızda olsun kızlar.Buzdolabında tutuyorum soğuk soğuk ferahlatıyor kokusu da çok güzel.Emilince giyindirdim.
Çocukların ilaçlarını içirdim.
Şişeleri yıkayıp su doldurdum.
Klima açık evi bile havalandırmadım.
Öğlen domatesli makarna yapacağım inş. mısır haşlarım akşamada kuru fasulye inş.

Evi toparladım sabah bol bol dinlendim valla bisi yapmadım. Çocukları babaları havuza götürdü geldiler yemek yedirdim Duş aldırdım kirlileri yıkadım astım
Banyoyu temizledim sildim. Yatmaya devam

Ohhh ohhh sefan olsun loramm ayıp amaaa hiç demiyorsunuz ki çalışan ablalarımıza gidip yardım edelim

şimdi oturdum tek tek yazamıycam yoruldum

Topla süpür sil çamaşır ütü yemek....

Ohhh ohhh sefan olsun loramm ayıp amaaa hiç demiyorsunuz ki çalışan ablalarımıza gidip yardım edelim

şimdi oturdum tek tek yazamıycam yoruldum

Topla süpür sil çamaşır ütü yemek....
Vallahi gelirdim ablam yakın olsaydık.
ama ben çok konustururdum seni bidaha çağırmazdın ellerine sağlık bide kahve icmissindir

Vallahi gelirdim ablam yakın olsaydık.
ama ben çok konustururdum seni bidaha çağırmazdın ellerine sağlık bide kahve icmissindir

E bende konuşurdum işler kalırdı kahve içtim ama kesmedi yatsı namazdan sonra duble kahve içeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…