Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kahvaltı yaptık çocuklarla
Salonu ve koridoru süpürdüm
Bulaşık makinasını doldurdum çalıştırdım
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Çay içiyorum İnşAllah kalkabilirsem devam edicem 🤫
Süpürgeyi temizledim
Çamaşırları astım
Dünden kalanları katlayıp yerleştirdim
Toz aldım
Bulaşık makinasını boşalttım
Şimdilik bu kadar 🥰

3 saat içinde 3 deprem oldu 4 üstü nereye gideyim geri eve döneceğiz sonunda
Geçmiş olsun ablam Allah korusun tüm ülkemizi inş.💚gördüğüm haberlerden midir nedir ben de tek olunca aklıma geliyor bi his de var gibi ama benim ki psikolojikmendir muhtemelen.

İyi geceler hanımlar..🌜✨🌜
O kadar sıcak o kadar sıcak ki bugün anlatamam benim kız aşırı derecede isiliklendi ne yapcaz bilemiyorum.
Ezildik bu memlekette 🥺 Yarın sıcaklık tavan yapacak deniyor.
Benim için yorucu bir gündü toplandık güzel geçti
Yavrum yaa 😕 birseyler değişiyor bizim alışmamiz lazım artık herturlu felaketten korusun Allahim ama yine de hazırlıklı olmakta fayda var her anlamda.

Yavrum yaa 😕 birseyler değişiyor bizim alışmamiz lazım artık herturlu felaketten korusun Allahim ama yine de hazırlıklı olmakta fayda var her anlamda.
Kremledim ama bilemiyorum boyun altları çok kötü 😐yarın götürürüz artık Lora valla bu sıcaklar normal değil Adana da trafolar patlıyor sürekli klima ve pervanelerle soğutuyorlarmış.
Ya biz küçükken klimamız yoktu vantilatörsüz balkonda uyurduk ben koridorda uyurdum ablamla serin bi odamız var orada uyurduk.
Sokaklar sıcak olurdu ama oynardık ben böyle hatırlamıyorum havayı ya nefes alamıyoruz.😣
Ablam salça hemen kurudu diyor bi iki güne kaldırırız bile nereden bu memlekete düşmüşüz diyorum Allah'ım 😬😁
Eşim isyan etme bu cuma günü diyor annemlere söylüyorum başka yer mi kalmadı diye ama Türkiye'de bu yıl her yer yanıyor gibi.😐

Kremledim ama bilemiyorum boyun altları çok kötü 😐yarın götürürüz artık Lora valla bu sıcaklar normal değil Adana da trafolar patlıyor sürekli klima ve pervanelerle soğutuyorlarmış.
Ya biz küçükken klimamız yoktu vantilatörsüz balkonda uyurduk ben koridorda uyurdum ablamla serin bi odamız var orada uyurduk.
Sokaklar sıcak olurdu ama oynardık ben böyle hatırlamıyorum havayı ya nefes alamıyoruz.😣
Ablam salça hemen kurudu diyor bi iki güne kaldırırız bile nereden bu memlekete düşmüşüz diyorum Allah'ım 😬😁
Eşim isyan etme bu cuma günü diyor annemlere söylüyorum başka yer mi kalmadı diye ama Türkiye'de bu yıl her yer yanıyor gibi.😐
Ya oranın sicagi biliyoruz tabii de heryer aynı. Ankara'da hiç olmazdı böyle hatırlayamıyorum. Allah yardımcımız olsun uyum sağlamaya çalışıyorum bende napim dedim ya olacak biseyler artık

Ya oranın sicagi biliyoruz tabii de heryer aynı. Ankara'da hiç olmazdı böyle hatırlayamıyorum. Allah yardımcımız olsun uyum sağlamaya çalışıyorum bende napim dedim ya olacak biseyler artık
Amin Türkiye resmen yanıyor iklim değişikliği oluyor artık küresel ısınma ile dünyanın sıcaklığı 1,5 derece artacakmış.
Allah yardımcımız olsun.

X