Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nerde çök kapan nerde anlatıyorum anlatıyorum 😔yoldan harfiyat kamyonu geçse gözümün içine bakıyor yanımda değilse kedi gibi yanıma sokuluyor 😞
Böyle giderse ankara yolu görünüyor canı
Bende bir daha kacmicam diyorum merdiven tehlikeli diyorum ama her seferinde kendimi dışarda buluyorum
Zaten artık istesemde kacamam. 7.kattayim.
Zeminle beraber 8 oluyor
Allah'a emanet

Bende bir daha kacmicam diyorum merdiven tehlikeli diyorum ama her seferinde kendimi dışarda buluyorum
Zeminle beraber 8 oluyor
Allah'a emanet
Bende de oluyor maalesef bi daha yapmayacağım diyorum koridorda dolanıyorum ama çıkışa geçmek zor insem mi inmesem mi oluyorum🤦 o panik havası başka hiçbir şeye benzemiyor.Ani şiddetlense çabuk inebilirim ama 15 sn.de inerim bence.
Ecel geldiyse hiç bir şey fayda sağlamaz tabi.😐

Zeminle beraber 8 oluyor
Allah'a emanet
Bende de oluyor maalesef bi daha yapmayacağım diyorum koridorda dolanıyorum ama çıkışa geçmek zor insem mi inmesem mi oluyorum🤦 o panik havası başka hiçbir şeye benzemiyor.Ani şiddetlense çabuk inebilirim ama 15 sn.de inerim bence.
Ecel geldiyse hiç bir şey fayda sağlamaz tabi.😐

Yaa ben bir şey gördüm ama videoyu atamıyorum bi Karadenizli amcamız birşey yapmış denemek istedim mantıklı görünüyordu😅 vantilatörle yapmış buzları kovaya doldurmuş kovayada delikler yapmış vantilatörü kovanın kapağına takmış kapatıyor heryer buz gibi oluyor diyor.👍😅
Zaten böyle cin fikirler Karadenizlilerden çıkıyor 😂

Kuzucum malum sebeplerden dolayı yerleşik hayatımız yok bir oradayız bir burada hiç vaktim olmuyor çok özledim sizleri, herkes iyi mi
Allah yardımcın olsun canım. Ne zamana kadar devam edecek peki?
Ben iyim . Buaralar sıcak herkesi etkiledi bi rehavet çöktü. Sen nasılsın ❤️
JES JES ten haber var mı yahu nerede bu kız
Benim bilgim yok ve ben de merak ediyorum İnşAllah iyidir . JES JES bi girip iyim desen ya 🙁

Selamlar hanımlar 👋
Bende evi toparlıyorum.
Kahvaltı yaptık bulaşıklar yıkandı.
Süt kaynattım yoğurt mayalacağım inş.
Oğlum yıkandı, giydirdim.
1 posta çamaşır katladım, yerleştirdim.
Yeğenimin doğum günü var bugün oraya gidicez, mercimek köftesi yapacağım yoğun istek üzerine🤣inş. sonra duş alırım geçeriz.

X