Düzenli Evimiz & Hayatımız

Dün kızım yine çığlık çığlıyaydı
Sakinleştirene kadar akla karayı seçtim
kendi korkumu bile evladımın önünde yutmak zorunda kaldım 😞
Bu sabah aldım karşıma bak biz bunula yaşamak zorundayız bulunduğun yerde çök kapan yapmak zorundasın koridorlar en tehlikelisi koşuşturup durma deprem zaten bizi savuruyor kendini güvene almam lazım o anda nerede yakaladığımız yada yanlız olduğumuzun bir önemi yok önce kendi canın diye tebih ettim.
Ben yanlız kalmak istemiyorum sen beni yanlız bırakıyorsun deyip durdu yapışık ikiz gibiyik şimdi nere gidersem peşimde.
Alışmaya alışmalıyızda bu dranva nasıl gecer onu bilmiyorum
Bir an önce kendi evimi yaptırıp artık geçmek istiyorum.🤲🏻
Kızımın arkadaşı da sürekli yemek yiyormuş deprem korkusu ile çocuklar çok etkileniyor inşallah eviniz hemen yapılır

ahhh tuylerim diken diken oldu.🙁 Allah yardimciniz olsun gercekten artik yasamak zorundayiz boyle ama o da cocuk nihayetinde. insallah biran once gecersiniz ablam evinize Allah bidaha yasatmasin
Nerde çök kapan nerde anlatıyorum anlatıyorum 😔yoldan harfiyat kamyonu geçse gözümün içine bakıyor yanımda değilse kedi gibi yanıma sokuluyor 😞
Böyle giderse ankara yolu görünüyor canım

Okul açılınca dönmeyecekmiydin zaten
Ev yaptırma meselesi var güvende memlekette olacağımız bir yer olsun dedi eşim bu hafta onun çalışması başladı öyle olunca sende kal evin projesiyle ilgilen bu sene bittisin dedi
Ankaraya gitsem sürekli gel bak filan diyecekler.
Bu yüzde kızı ikna etme çabalarındaydık
İki gündür art arda olunca yine alt üst olduk

Sabit bir karada duramuyoruz çok yaman bir çelişki

Hiçbirşey bizim elimizde değil bunun sınavını veriyoruz kuzum

Gereksiz bi cesaret olmuş.😁
Ben bi iş yapıyorum vantilatörün önüne geçiyorum biraz dinleniyorum terim kuruduktan sonra yine devam ediyorum.
Kötü haberse 46 dereceleri görecekmiş yeni bir sıcaklık geliyormuş hemi de bu pazar😏🤦
İyi ki salçayı yaptık dedik.🤣
Deli cesareti valla😂😂😂

Bu sabah aldım karşıma bak biz bunula yaşamak zorundayız bulunduğun yerde çök kapan yapmak zorundasın koridorlar en tehlikelisi koşuşturup durma deprem zaten bizi savuruyor kendini güvene almam lazım o anda nerede yakaladığımız yada yanlız olduğumuzun bir önemi yok önce kendi canın diye tebih ettim.
Ben yanlız kalmak istemiyorum sen beni yanlız bırakıyorsun deyip durdu yapışık ikiz gibiyik şimdi nere gidersem peşimde.
Yavrum benim yaa biz bile korkuyoruz o ne yapsın 🥺

Ev yaptırma meselesi var güvende memlekette olacağımız bir yer olsun dedi eşim bu hafta onun çalışması başladı öyle olunca sende kal evin projesiyle ilgilen bu sene bittisin dedi
Ankaraya gitsem sürekli gel bak filan diyecekler.
Bu yüzde kızı ikna etme çabalarındaydık
İki gündür art arda olunca yine alt üst olduk

Sabit bir karada duramuyoruz çok yaman bir çelişki

Hiçbirşey bizim elimizde değil bunun sınavını veriyoruz kuzum
O zaman hızlıca tamamlansın inşallah eviniz 🤲🏻

Ayy canım benim yaa bi yardım alması gerekiyor belki de.😐
Çok üzülüyorum bende evler hasarlı insanların gidicek yeri yok kiralar fahiş fiyat ne olacak bu memleketin hâli.

Ahahahah deneyim bi benim kız sesten korkmazsa😂😂😂
Yaa ben bir şey gördüm ama videoyu atamıyorum bi Karadenizli amcamız birşey yapmış denemek istedim mantıklı görünüyordu😅 vantilatörle yapmış buzları kovaya doldurmuş kovayada delikler yapmış vantilatörü kovanın kapağına takmış kapatıyor heryer buz gibi oluyor diyor.👍😅

Kızımın arkadaşı da sürekli yemek yiyormuş deprem korkusu ile çocuklar çok etkileniyor inşallah eviniz hemen yapılır
Bizimkiler de sürekli avize kontrolü yapıyordu benim oğlan çok etkilenmedi şükürler olsun ama eşimin yeğenleri panikliyordu herşeyde.
İlk gün sadece oğlum sabaha kadar uykusundan sıçradı sayıkladı falan o gün çok korkunçtu tabi yıkımların olduğu yerlerde olan çocukları düşünemiyorum bile.
Onları düşününce insan kendini unutuyor.😐

Sevgili arkadaşlar
Sizden dua istediğim konu sonuca bağlandı.
Hamdolsun Allah korktuğumuza uğratmadan olumlu bir şekilde sonuçlandırdı.
Ah çok şükürler olsun...
Sonucu, sevincimi paylaşmak istedim.
Dua eden edemeyen ağızlarınıza sağlık. Dert keder görmeyin💐
cok sukur canim.🧡

X