Düzenli Evimiz & Hayatımız

Beypazarı doğru seçimmiş bizde Kızılay erzincan alıyoruz sodyum oranı az diye bu gıda mühendisini takip ediyorum bende çok güzel bilgiler veriyor

Erken ergenlik sebebi olduğunu duymuştum birde türkiyede üretilen maden suları hiç bir ülke almıyor en son kıprıs almıştı zararlı maddeler dolayısı ile iade ettiler artık almıyorlar

Sodyuma dikkat ediyorum aslında beypazarı alıyoruz ama zararlı maddeler olduğunu bilmiyordum

Sodyuma dikkat ediyorum aslında beypazarı alıyoruz ama zararlı maddeler olduğunu bilmiyordum
Sadece beypazarinin içinde silikat varmış faydalı bir şey. Başkasında yokmuş şaşırdım ben mesela görünce o kadar markada sadece Beypazarı

Kızlar şimdi baktım soda konusuna benim izlediğim uzman hoca haftada bir gebelere önermiyormuş çok fazla tuz var diyor kan akışını değiştirip bebeği strese sokuyormuş bu da otizme sebep olabilirmiş.Herşey kararın da güzel çok içmemek önemli
bu da bilgi olsun bizler için önlem almakta fayda var.

Dün stor perdelerimi balkonda yıkadım
Akşam evi toplayıp yattım sabah yine hiç yapılmamış gibiydi

Son düzenleme:
Benim doktorum da her gün 1 tane öneriyordu magnezyum açısından. Sodyum oranı az olanı tabi. Herkes farklı bir şey diyor

Hayırlı cumalar kizlar
Esimi dün gece yolcu ettim.sehirdısina göreve gitti.yahu daha denize girmedim
Her yaz gidiyor pöpfff
Anneannem yoğunbakimda durumu kötü.bende adanaya gidiyorum.su an trendeyim
Felaket bi sıcak var öyle böyle diil.
Zaten ananemin durumu böyle olmasa evden cıkmazdım.evde hazirlanana kadar suyum çıktı. Tam evden cikarken klimayi kapattim.
Evi toparladim mutfagi süpürdüm
Wcyi yikadim .
Allah dışarda calısanlara yardim etsin

çok geçmiş olsun

Allah kavuştursun eşinle canım
Anneannene de Allahtan şifa dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…