Düzenli Evimiz & Hayatımız

Öfkeyle öyle düşünme hemen. Senin eşinle öyle büyük sorunların yok anladığım kadarıyla. O zaman neden bitsin.

Öfkeyle öyle düşünme hemen. Senin eşinle öyle büyük sorunların yok anladığım kadarıyla. O zaman neden bitsin.
Bana göre pasif canım.Ben tam tersi bir karakter isterdim tahammülüm yok bu kadar pasifliğe kendini çok ezdiriyor
Anne baba hakkı diye diye ne hale geldik.

Bana göre pasif canım.Ben tam tersi bir karakter isterdim tahammülüm yok bu kadar pasifliğe kendini çok ezdiriyor
Anladım canım. Ama şu insanlar için fevri karar verme öfkeyle. Seni çok iyi anlıyorum

Öyle düşünme canım, konular farklı olsa da ben de benzer şeyler yaşıyorum tavır olarak ve benim eşim de çok pasif kalıyor. Bence bu pasiflik sundan geliyor, sen ne olursa olsun hep alttan alıp saygını koruduğun için eşinin araya girmesine de gerek kalmıyor. Ne olursa olsun bir tartışma çıkmayacak çünkü orada. Bence bütün eşler böyle, araya girip sorunu cozmektense zaten kavga çıkmıyor deyip devam ediyorlar çünkü arada kalmayı asla istemiyorlar.
O yüzden eşine karşı kendini doldurma. Aranızda saygı sevgi varsa bu da çözülür inşallah. Ben bu insanların da bir süre sonra insafa geleceğine inanıyorum, inşallah da öyle olur. Yıpranan sen olsan da Allah senin iyi niyetini görüyor, boşver senin vicdanın rahat olsun. Kul hakkına girmekten korkmayan insanı kendi evladı bile düzeltmez zaten.

Sağol canım beni anlayıpta yazdığın için evet ben tartışmam nadir olmuştur oturup ağlarım genelde
Dün akşam çok sinirliydim günlerdir böyleyim başım çok ağrıyor artık bugün ağrı kesici içerim alışkın değilim çünkü aklıma gelmiyor içmek.
Aslında eşim de suç buluyorum bende uygun zamanda gidip konuş demiştim işin aslı astarını öğren falan adamda hareket yok.
Böyle olunca ben gergindim hep olumsuz düşündüm aslında çok sakin biriydim iki tane bebeğimin karnımda kalp atışı durmuştu böyle olunca ben de panik atak olumsuz düşünmek anksiyete gibi şeyler başladı.
Yaşadıklarımız bizi bu hale getiriyor aslında daha fevri çıkışlar yapıyorum.
Seninde sorunlar çözülür inş.

Anladım canım. Ama şu insanlar için fevri karar verme öfkeyle. Seni çok iyi anlıyorum
Şimdi daha sakinim sweet ama kardeşimle takıştık enişteci benim ailem çünkü eşim onlara çok değer veriyor doğrusu onları kazanmış biri
Beni hep haksız görüyor o bana birşeyler söyledi bende ona zaten bi dargın bir barışığız sebep olanları affetmem artık.Ona söz vermiştim bi kere olsun eşimin ailesinden bi ricada bulunmuştum alt katimizda bi yabancı oturacağına kardeşim olsun diye.Toplumda saygınlığımız kalmadı hiç mi sözümüz geçmez.
Eğer ki böyle olursa o kadının asla ağzını açmayacağım.

Tahmin ettim canım benim, zaten yazısından bile belli ne kadar saygılı ve sabırlı bir insan olduğun. Bebeklerine çok üzüldüm canım, cok normal bunları yaşaman insan hamile olduğu andan itibaren hiçbir sorun çıkmasa bile birkaç sene toparlayamayor bence, senin durumun daha zormuş, kendine hiç yüklenme. Biraz da başkaları sana anlayış göstersin. Kimsenin de senin kadar ince dusunmesini bekleme canım yine ne yaşarsak biz yaşıyoruz. Hepsi düzelecektir, yuvanız huzur dolsun inşallah amin canım, hepimizinki çözülür umarım

Ailende olsa senin yaşadığını kızdığın olayları anlayamıyor tam anlamıyla. Boşver sen kardeşine kırılma. El gider onlar kalır. Kv kardeşinin oturmasını mı istemiyor orayı tam anlayamadım

Allah razı olsun canım Keşke eski Teneffüs olsam diyorum resmen sabır taşı gibiydim
Bence de ben biraz ince düşünüyorum bu yüzden kırılıyorum.

Sorun çıkardı şimdiden bakalım kardeşim kendisi bilir yengemin abisinin evi de var artık tercihi ona bırakacağız.

Şimdi oğlanı uyutmak için mola verdim,

mutfak balkonunu boşaltım, oradaki ufak masayı temizleyip mutfağa geçirdim,
camları, kapılarını, kombiyi, boruları, ahizeyi, çöp kovasını her şeyi sildim,
balkonun yerlerini bezle sildim,
mutfak duvarlarını sildim,
fırını temizledim,
mutfak dolaplarının yarısı içli dışlı bitti,

Buzdolabı, bulaşık makinesi ve kalan dolaplar kaldı bir tek, onları da bitirince süpürüp bezle yerleri silip çıkacağım inşallah mutfaktan.

İyi öğlenler ❤

Hangi bonusumun kafasıyla işler bitti demişim onu diyen ağzıma kürekle vursunlar

Bitmiyor yazın iş daha çok oluyor. Bir de belim rahatsız dışarı işlerinden içeri fırsat kalmıyor yorulunca.
Kısım kısım bitecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…