Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tünaydın hanımlar,
Dün 3 saat tv ünitesini takmakla uğraştık artık çocuğu uyutur uyutmaz ben de uyumuşum. Sabahtan beri hiçbir şey yapmadım, oğlan huysuz benim de migrenim tuttu, nereden başlayacağım bilmiyorum. Evi topla topla sanki elini sürmemişsin gibi oluyor anlamıyorum :KK43:
Dün de benim şiddetli baş ağrım vardı ya sıcaklardan mı neyse

Slm kizlar.hastalandıgımdan beri hala toparlanamadim.mide ağrısı var öf kivrandırıyor.pazartesiye randevu aldim bakalim insallah bi çözüm bulunur.
Sabah yataklari topladim
Koltuk ortüleri duzenledim
Bul.mak.bosalttim
Kahvalti hazirladim yaptik
Mutfagi topladim
Ön balkon,mutfak ,salon,antre ve banyoyu süpurdüm.
Dusa girdim kizim konsolun tozunu aldı.
Tavuk dogradim soslayip dolaba attim aksama fırına girecek.
Uzaniyorum öyle mideme carsaf sardim

Slm kizlar.hastalandıgımdan beri hala toparlanamadim.mide ağrısı var öf kivrandırıyor.pazartesiye randevu aldim bakalim insallah bi çözüm bulunur.
Sabah yataklari topladim
Bul.mak.bosalttim
Mutfagi topladim
Soğuk süt iyi geliyor 1 2 yudum

Sabah yataklari topladim
Bul.mak.bosalttim
Mutfagi topladim
Geçmiş olsun canım
golgefeslegeni golgefeslegeni geçmiş olsun size de canm ❤️

Selam kızlar o kadar sinirliyim ki sabah kalktığımdan bu yana baş ağrısı tuttu.🥴
Akşam abimlere gideceğim inş. şu meseleleri konuşacağım bakalım onlar daha iyi bilir eşimin de morali bozuk ona moral olur diye düşünüyorum.
Bizim gençleri toplayalım bizim için de eşim için iyi olur gibi düşündüm.
Allah kimseyi çaresiz darda bırakmasın inşallah.
Arkadaşım sağolsun geldi öğlen gibiydi derdimi dinledi dışarı bir tur attım daha iyiyim ama baş ağrısı tuttu geçmiyor🤕

Çok şükür evi genel olarak temizleyebildim bugun, artık önümüzdeki günlerde oda oda detaylı gireceğim inşallah.
🌱evi süpürdüm sildim,
🌱koltukları detaylıca süpürdüm,
🌱bulaşıklar bitti, makine boşaltılınca mutfak tertemiz olacak,
🌱2 parça çamaşır yıkadım, evde yorgan battaniye ne varsa yıkıyorum kaldırmadan,
🌱banyoyu yıkadım, klozet ve lavaboyu ilaçladım, dolap aynasını sildim.
🌱tv ünitesi ve konsolun tozunu aldım, çerçeveleri bibloları sildim,

Yarın mutfaktan detaylı başlayacağım inşallah, bugün de ütü ve yarının yemeğini yaparım günü kapatırım.

Bu sene afla üniversiteye geri döndüm, geçen dönem dersler olunca evin kilerinden banyosuna kadar her şey birbirine girdi haliyle hem çocuk hem dersler derken hep üstten üstten temizlik yaptım geçtim. Güz dönemi başlamadan her şeyi detaylıca elden geçirmek istiyorum inşallah 🥰 sonra kışlıklarımı hazırlamaya başlayacağım, bu sene ilk defa yapacağım bakalım çok heyecanlıyım 😊

Off kızlar ya bi patlama yaşadım bilmiyorum erkek kardeşimle küstüm eşimin bi kelimesi bana çok dokundu.Affetmek istemiyorum öfkemi kontrol edemiyorum sanki
Kızlar ailelerin sorun çıkardığı evlilik bitmeye mahkum gibi sanki ben bu görüşte sabit kıldım çünkü sanki çıkışımız yok artık.
Sağlıklı düşünemiyorum🤕

X