Düzenli Evimiz & Hayatımız

akekusu hoşgeldin faydalı bir topik eminim kısa sürede düzenin oturur
Hosbuldum inşallah ipin ucu bi kaçtı mı kaçıyor bende. Baktım uzaktan okuyarak da bir düzene oturtamıyorum anca yazmam gerekiyor, hemen üye oldum geldim
Şimdi bebemi uyuttum rahatça bi çay kahve içip mutfağa girişiyorum.

Benim kızda şimdi uyudu ama salonun yerini değiştircem salonda çalışmayı düşünüyorum dersi masayı prizin yanına çekmem lazım akşam katılırım bende

Uyumamış 15 dk dır sessizce yatıyordu horoz sesi uydu fırladı kalktı

Ben başladım akşam beraber tekrar bakarız insallah kolay gelsin
Aa kötü olmuş uykusunu alamamıştır şansa ben de öyle bi yerde oturuyorum ki ne sesi ararsan var insallah uyanmazda biraz bakarım derse
Normalde bizim uykumuz bi saat 10 bucuk gibi birde 2 bucuk gibi ama bozuluyor ya tek uykuya geçiyor sanki sizin nasıl gündüz?

Bu fransız balkonu yapanlara çok saygılarımı iletiyorum!
Ahhh ahhh ben her gün iletiyorum
hep söylüyoruz bunları böyle üretmeyelim, tüketici kullanış açısından zorlanır diye amaaa..... anlatamıyoruzzzz inşaat firmalarina... neymiş görsel önemliymiş

cçocukların küçülen kıyafetlerini ayırdım köyde ihtiyacı olanlara vereceğim.... deli gibi temizlik yapıyorum yeni oturdum diğer eve gitmeden burası bitsin yaz tatili bitene kadar gelmem
İki kişiyiz az eşya olan bir ev ile zor baş ediyorum. Allah kolaylık versin hatun 4 çocuk iki ev Sana

Sana da kolay gelsin geri uyudu Allahtan. Bizimde yol üstü korna araba sesleri yanda müstakil ev var horoz tavuk sesleri benimki bide tam dalamazsa anında uyanır sese. Benim kız uykucu biraz. 2-3 saatte bir uyuyordu normalde. 2 haftadır sürekli dışarda geziyoruz bahçeye falan gidiyoruz 2 uykuya düştü öyle olunca yoksa 3 uyku oluyordu. Şimdilik 2 uyku gibi. Bugün geç kalktı garip bi şekilde ondan saat 12 de uyudu bide gibi falan uyuturum 1 saat falan tamamdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…