Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ehliyet sınavın nasıl geçti :KK19:
🤣🤣 Yılan hikayesine 🐍 döndü benim ki az önce mesaj geldi 8,9 temmuz da gireceğim tekrar hevesimi kaçırdılar ve ablam hiç heves kalmadı.Arabaya el sürmüyorum ne de olsa yine bırakırlar diye düşünüyorum.
İnsanı darlıyorlar en çok dikkat edilen bölgeymiş bu yüzden diyorlar akrabalar söyleyince ben çok şaşırdım onlara düz sür git demişler komisyon hocaları geçiriyorlarmış onlar doğuda,burada farklı heyecanda olunca insan tekte geçemiyor. :KK51:

Selamlar
Aktif Lora Aktif Lora Geçmiş olsun, cana gelmesin de.
Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu sana da geçmiş olsun, yumurtaya dayanamam hiç🤢

Sabah işlerimi yaptım.
Ortalık topladım, çamaşırları ayırdım ama yıkamadım bugun.
Mutfağı topladım.
Kuran okudum.
Dışarı çıktım geldim.
Yemek düşünüyordum kara kara,kiiiiiiii Efser Efser cim bulgur pilavını gördüm 🤩ohhh rahatladım.
Güzel bir sebzeli bulgur pilavı.
Karpuz olabilir, cacık olabilir, şöyle neşeli bir salata olabilir.
Belki bir biber kızarması vs da ekleyerek günü kurtarabilirim.

🤣🤣 Yılan hikayesine 🐍 döndü benim ki az önce mesaj geldi 8,9 temmuz da gireceğim tekrar hevesimi kaçırdılar ve ablam hiç heves kalmadı.Arabaya el sürmüyorum ne de olsa yine bırakırlar diye düşünüyorum.
İnsanı darlıyorlar en çok dikkat edilen bölgeymiş bu yüzden diyorlar akrabalar söyleyince ben çok şaşırdım onlara düz sür git demişler komisyon hocaları geçiriyorlarmış onlar doğuda,burada farklı heyecanda olunca insan tekte geçemiyor. :KK51:
Geçen ayki bizim sınavda arabanın birinde sadece 1 kişi geçti 12 kişiden. Önüne geleni bırakmış komisyon

Direksyondanmı gireceksin ?
Oğlum depremden önce aldı çocukuğundan 8 yaşından berisüryor bizim trafiğe kapalı bir yerimiz vardı iş yerimizde foktif aracının onun tepesinden inmedi:KK53: çok güzel sürüyor ehliyet alana kadar gizli kaçak göcek çok sürdü 👀bir alda kurtulalım diye artık biz 9 doğurduk 😒
Bak küçük yaştandan sürdüğü halde bu kadar eminken direksyondan kaldı paralel parktan hatasıda cizgiyle ilgili küçücük bir teday yanı 2.de aldı .
eskisi gibi değil kuzum oralardada sıkı tutuyolar
Bundan 30 sene önce ablam almıştı Bir tanıdık buldular ne sınav ne ders bir fotoğraf bir diploma eşi hem çıkartmıştı :KK51:eskiden bir tanıdığın varsa kolaydı (tabi tasrif etmiyorum)şimdi sıkı tutuyolar tutmalarıda lazım.
Hoş ablamda hiç kullanmıyor 😂😂😂😂

X