Düzenli Evimiz & Hayatımız

Zaten biliyorum diyen kesin kalıyor 😂😂
Geçen seneki komşumun halleri geldi gözüm önüne ne yapacağım diye çarpınıyordu 🤭
Alana kadar ne yapıyon diyorduk çalışıyorum derdi gel kahve derdik ders var derdi 😔
Birgün baktık arabayla siteye giriş yaptı hepimiz şaşırdık sevindik nerden böyle dediğimizde ekmeten dedi😂😂😂😂
Kız ne ekmeği şurdan alsana yok anam böyle yapmasam öğrenemeyeceğim derdi kulakları çınlasın nasıl özledim.
Acemiler daha dikkatli meseliyi gözlerinde büyüdükleri için ciddiye alıyor ondan 😂

Direksyondanmı gireceksin ?
Oğlum depremden önce aldı çocukuğundan 8 yaşından berisüryor bizim trafiğe kapalı bir yerimiz vardı iş yerimizde foktif aracının onun tepesinden inmedi:KK53: çok güzel sürüyor ehliyet alana kadar gizli kaçak göcek çok sürdü 👀bir alda kurtulalım diye artık biz 9 doğurduk 😒
Bak küçük yaştandan sürdüğü halde bu kadar eminken direksyondan kaldı paralel parktan hatasıda cizgiyle ilgili küçücük bir teday yanı 2.de aldı .
eskisi gibi değil kuzum oralardada sıkı tutuyolar
Bundan 30 sene önce ablam almıştı Bir tanıdık buldular ne sınav ne ders bir fotoğraf bir diploma eşi hem çıkartmıştı :KK51:eskiden bir tanıdığın varsa kolaydı (tabi tasrif etmiyorum)şimdi sıkı tutuyolar tutmalarıda lazım.
Hoş ablamda hiç kullanmıyor 😂😂😂😂
Hayırlısı olsun ablam.
Oğlanda kazasız belasız kullansın inş.🤲
Trafik kazasi haberleri aldım bu dönemde maalesef vefat haberleri geldi.😐Tırsar oldum istesemde alipta hemen kullanmam bende.

Geçen seneki komşumun halleri geldi gözüm önüne ne yapacağım diye çarpınıyordu 🤭
Alana kadar ne yapıyon diyorduk çalışıyorum derdi gel kahve derdik ders var derdi 😔
Birgün baktık arabayla siteye giriş yaptı hepimiz şaşırdık sevindik nerden böyle dediğimizde ekmeten dedi😂😂😂😂
Kız ne ekmeği şurdan alsana yok anam böyle yapmasam öğrenemeyeceğim derdi kulakları çınlasın nasıl özledim.
Acemiler daha dikkatli meseliyi gözlerinde büyüdükleri için ciddiye alıyor ondan 😂
Bende öyle kısa mesafeli yakın yerlere arabayla giderim diyordum alıştırma için ama yaz geldi heryer çocuk bizim mahallede mümkün değil 🥴 tehlikeli Allah korusun.

Bende öyle kısa mesafeli yakın yerlere arabayla giderim diyordum alıştırma için ama yaz geldi heryer çocuk bizim mahallede mümkün değil 🥴 tehlikeli Allah korusun.
Eğitimli üçretli hocalar var bir kaç kez trafiğe onula çıkıp alıştırma yapam arkadaşlarım var ders aldıktan sonra bu yöntemle kendine güven konusunda rahatlatıklarını söylüyolar ehliyetini hayırla sağlıkla al inşallah gerisi gelir ama sakın kendini geri çekme sonra alışman daha zor olur.

İnşallah sağlıkla alır hayırla kullanırsın canım 🤲🏻

X