Makyaj Ürünleri Duyuru: 8. Göz Makyaji Yarismasi - Yaslilik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
önce sonra resmi hakkinda, bence herkez diledigi gibi yapar yani yasak yok ama zorunlulukta yoktur

merhaba kızlar yeni yarışma hepinize hayırlı olsun şimdiden merak içindeyim doğrusudelikafadulden
meryem tebrik ederim topiğin hayırlı olsun opuyorumnanaktankatılım azda olsa ilgi çok olacak bence..yerimseniben
bu aralar çok rahatszım eğer kendimde enerji bulursam bende katılırım:kedi:
bu arada bir önerim olacak geçmişi pek okumadım belkide gündeme getirilmiştir.
benim önerim yarışmacaıların yaşlılık makyajı fotolarının yanında birde normal fotoğraflarını koymaları.. aradaki farkı oylamada daha etkili olur diye düşünüyorum..
katılan herkeze şimdiden başarılaropuyorumnanaktan

aslında resim koymak ,farkı ve yapılanı görmek açısından süper...
ama kim olduğu direk anlaşılacak ...
en azından profilden yada fulu fotolarda eklenebilir...
tam kestiremiyorum hangisi daha uygun olur ...

arztez son gün yanılmıyorsam 23 ünde..

evet doğru diyorsun ben onu hiç düşünmemiştim birde işin tanınma kısmı var ozman en iyisi hiç koymamak..
ama zaten tanınan tanınıyor birde oda var herkez kendini nekadar değiştiri makyajla yada nekadar tanınmaz hale getirir onuda kestiremeyiz önceden..

evet bebeğimm hint makyajında buluşuruk sevgilim

yaw kızlar zorluğu ne biraz hatalı makyaj yapın işte (çok biliyom ya :)
gözleri düşürün kırırşıklık yapın göz kapakları kaşı düşürün işte :) illaki nene yapmıyacağız ki bu koşullarda yapamayız böle güzel çıtır hatunlar nasıl nene olsun ayol :) sadece yaşımızdan biraz yaşlı oluruz işte maksat eğlence :)
katılım çok olsun ki eğlenceli olsun hadi hanımlar

ay merakla fotoları bekliorummm :)) hadi kızlar sıvayın kolları :)) çok hoş resimler çıkacağına eminm

ben yaptım kaydirigubbakcemile5
nene mi oldum dede mi bilmem ama..maksat eğlenceopuyorumnanaktan

meryemcim herhangi bi foto yükleme sitesi olur demi.. imageshack la yüklüorum ben...

Bu konuyu bi çok kişi istedi ama sırf merakından nasıl resimler çıkıcak diye...
Ama sadece bi kaç kişinin katılacağı hesap edilmedi galiba.
Çünkü yapması bi o kadar zor.. 5 kişi çıkarsa amenna:)

meryemcim herhangi bi foto yükleme sitesi olur demi.. imageshack la yüklüorum ben...

tamam canim diledigin bir siteye yükle bekliyorum

5 kesin cikar canim ilk resimleri aldim sende katil yahuuu düssüz yarisma hayal kirikligi demek dimi :)

aynen öyle sende katil bacim

bende az önce dednedim ama benden geyşa olamadığı gibi nine de olmadı :roflol:

inş. meryemcim bende deneyeceğim fırsat bulursam evde kocişin karşısına geçip ne diyecem yaşlılık fantezim varda :)

hehe sewenim bekliyooom

ve diger arkadaslar resim bekliyom resiiim

bu cuma bıtıyo deılmı kıslar ona göre yapcam benım kociş de raporlu bı fırsat yaratamadım evde die yapamıom=(((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…