Makyaj Ürünleri Duyuru: 8. Göz Makyaji Yarismasi - Yaslilik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
dur daha yapmadık (gerçi ben ona oy vermedim de) :)
bitmeye yakın yollanırlar merak etmeyin

:lepi:evtttttttt büyük bir zevkle ilarzu cadısını bekliyoruz ortalıkta yok ama en kısa zamnda ulaştırır inşallah:dance:

meryem.. ben makyajımı yaptım gerekli mercilerden iznimide aldım =)) yollicam makyajı ama bişey sorcam... şimdi benim yaş 23 ama bu makyajla neneme döndüm resmen... şimdi öncesi ve sonrası koyulcakmı.. yoksa gerek yokmu.. ben koymak istemiyorum normal halimi...

meryem.. ben makyajımı yaptım gerekli mercilerden iznimide aldım =)) yollicam makyajı ama bişey sorcam... şimdi benim yaş 23 ama bu makyajla neneme döndüm resmen... şimdi öncesi ve sonrası koyulcakmı.. yoksa gerek yokmu.. ben koymak istemiyorum normal halimi...

Aslında öncesi ve sonrası resmini koymak mantıklı bebişim:hulya:

bence de mantıklı ama çoğu kişi istemeyecektir, istememekte de haklılar gibi..

benimde makyajim tamamdir.
ama belki farkli bidene daha denerim diye yollamiyorum.

son gün yollarim büyük ihtimal.

öncesi sonrasi konulmaz yha. yani sahsen ben korkarim calinmasindan.
dileyen koysun tabi..

bence de mantıklı ama çoğu kişi istemeyecektir, istememekte de haklılar gibi..

valla o cogunluktaki kişilerden biriyim.. diger yarısmalara yüzüm belli oluyo diye nişanlım razı gelmedi.. bu makyajı yapıp gösterince tanımadı önce =) onun rahatlıgı var yani...:ecrin_bebek:

neyse önemli olan zaten makyaj degilmi.. iyide kötü de olsa sade makyajı koyucam artık.. hihoyyyt yeter artık okadar niyetlen niyetlen katılmamak kötü oluyo.. bu kez seytanın bacagını kırdım gibi.. hayırlı olsun şimdiden... :icecream:

hayırlı olsun canım zaten yarışmanın kurallarında önce-sonra fotoğraf konulacak denmiyordu yanlış hatırlamıyorsam:eek:

Kedi bu arada avatarda süpersin söylemeden geçmiyim dedim. :)

selamlar, demek yaşlılığa karar verdiniz. takip edemiyorum bu aralar:KK43:((

merakla bekliyorum yarışmayı valla. ama ben katılmayacağım bu yaşlılık makyajı beni aşar arkideş:))
katılacak olan herkese başarılar:)))

aslında zor olduğu için katılım az olacak
diyelim ki 3 kişi katıldı, seçim yapmak kolay olacak, yani yarışmacıların kazanma şansı daha çok olacak diğer yarışmalara göre
bu tarz şeyleri becerebilenler katılmalı bence zor olabilir ama dediğim gibi kazanma şansı yüksek bir yarışma

aslında zor olduğu için katılım az olacak
diyelim ki 3 kişi katıldı, seçim yapmak kolay olacak, yani yarışmacıların kazanma şansı daha çok olacak diğer yarışmalara göre
bu tarz şeyleri becerebilenler katılmalı bence zor olabilir ama dediğim gibi kazanma şansı yüksek bir yarışma

Katılıyorum cnm bencede öyle...

ben becerebilsem katılırdım bu yüzden
ama bugüne kadar sadece gotik makyaja katılmaya niyetlendim
onun da tarihi çok zıt oldu ben o sıralarda okulla uğraşıyordum, ders kaydı yurt kaydı falan
o yüzden yapamadım çok üzüldüm
umarım bir daha olur :gitme:

ben de katılacağım bu xsefer kaç seferdir hevesleniyorum fırsat olmadı bir türlü çok eğlenceli ama izlediğim kadarıyla aslında makyajımı yaptım ama bir deneme falan daha yaparım diye beklyorunm
herkese kolay gelsin:)

meryemim tebrik ederim hayirli ugurlu olsun, gercekten cok ilgincmis konu ben bir hafta yoktum gelin emo bülent ersoy bekliyordum buda cok ilginc

meryemcim sölemeyi unuttum canım. sanada kolay gelsin. yarışman hayırlı olsun:)))

sagolun kuzucuklarim

herkezi katilmaya davet ediyorum henüz bana gelen resim yok

X