Makyaj Ürünleri Duyuru: 8. Göz Makyaji Yarismasi - Yaslilik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben de gönderdim resmimi sanırım şu an için 4 kişi olduk hadi hayırlısı bakalım saat 12 de burdayız:))
katılan arkadaşları tebrik ediyorum öncelikle bu eğlencemize ortak oldukları için.
opuyorumnanaktan

oy vermek icin cok fazla secenek yok ama inanin belki diger yarismalardan cok daha zor olacak gibime geliyor :)

kaydirigubbakcemile5
inanın bana terapi oluyor bu yarışma....en azından bu yeter ....çok eğleniyorum ...sonlarda olduğum içinde eşim hep dalga geçio benle.....bende ona ''hadi leynnnnnn '' diyorum ...o da alıştı artık benim hatun çatlak diyo,kızım da ''anne şimdi ne olacaksın'' diye soruyo garibim, bana da yap diyohihoyyyt

saat 12 yi vurunca buradayız...yerimseniben

diger topikde kizinla seni gördüm sok oldum yahuu gencecik citira benziyon sen bide kocaman güzeller güzeli kizi var ohooooooooooo :):nazar:

Dört kişi olduysaa tamamdır bence yaa içim rahatladı valla zemuszemus
Ay heyecanlandım amaaaaaaaaa delikafadulden

resimlerin hepsini gördüm ama bence heyecanlaniyorum yahuuu :)

malesef pazar aksama kadar yokum takip edemicem öhüüüüü :KK43:

ayyy çok güzel bir yarışma olucak bende merakla 12 yi bekliyorummmkaydirigubbakcemile2

ya arkadaşlar fotoğraf gönderemiyorum.. adayım ama gönderemiyorum işte mafoldumben
çektiğim foğrafı internet ortamına gönderme olanağım yok malesef
benim laptopun bozulacağı tuttu bir haftadır bekliyorum gelmiyor..
gelir diye tahmin etmiştim ama olmadı..
bu desktopun ise kartokuyucusu yok blutootu yok öylece kaldım ortada.. çok üzgünümmafoldumben
katılan ve gönderen arkadaşlara başarılar diliyorum artık başka bir makyaj yarışmasına katılacağım.. inşallah..

ya arkadaşlar fotoğraf gönderemiyorum.. adayım ama gönderemiyorum işte mafoldumben
bu desktopun ise kartokuyucusu yok blutootu yok öylece kaldım ortada.. çok üzgünümmafoldumben
katılan ve gönderen arkadaşlara başarılar diliyorum artık başka bir makyaj yarışmasına katılacağım.. inşallah..

tüh yaaa kafamçokkarıştı

canim ya kötü olmus gercekten :KK43: insallah birdahakine olur

X