Makyaj Ürünleri Duyuru: 8. Göz Makyaji Yarismasi - Yaslilik Makyaji

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arztez evet canim bu cuma senin kocisde tam zamanini bulmus yani kuzum yarat bi firsat bekliyorum tamam

ben resmimi yolladım.. kesin katılacaklar bellimi.. az katılım olacak diye fikirler varda.. tek gönderen benmiyim diye tereddütteyim :S

sinex bende yolladim tatlim..

ilk resimler geldi demisti
belki 1 kisi daha yollamistir..

5 kisi olursak ne âlâ..

bu gece başlıyor değil mi ? meryem ....
çok geçe bırakma gece 12.00 de start alalım ...

sinex bende yolladim tatlim..

ilk resimler geldi demisti
belki 1 kisi daha yollamistir..

5 kisi olursak ne âlâ..

umarım kabak gibi kalmayız =))

ya bugün erken baslasın yarısma olmazmı...en azından 10-11 gibi...

ya bide anket düzenlemiştin askito bi dünya oy kullanıldı yaslılık olsun diye niye katılım olmazki =(( son dakka golleri gibi katılım olur umarım =)

Yani oy verenler hiç düşünmüyor mu kim katılcak diye
Madem oy veriyorsunuz katılımıda düşünmelisiniz
Tamam konu seçildi şimdi ama bi kaç kişi yapmış daha makyajı
Şimdi iki kişi olsa nolcak,o arkadaşların emeğine yazık değil mi???
Katılımın az olması gerçekten sinir bozucu
Sadece katılmak isteyenlerle keşke oylama yapılsaydı yaa

ben kendim de özelştiri yaparak bi fikir atıcam ortaya... =)

şimdi bende bi önceki yarısmanın gotik makyaj olmasını istedim ama katılamadım.. nedenlerini saymıcam öyl yada böyle katılıcam dedim katılmadım... yarısma gayet renkli gecmiş ama katılım bi kac kişi olabilirdi o yüzden o temayı isteyip katılmamakla kendimde bi haksız tavır görüyorum... bunun içinde üzgünüm acıkcası...

o nedenle bence yarısma konusu belirlenirken eger anket yapılacaksa söyle maddeler olsun örnek veriyorum...

1) yaslılık makyajı (katılmak istiyorum))
2)yaslıklık makyajı (izlemek istiyorum )
3) hint makyajı (katılmak istiyorum )
4) hint makyahı (izlemek istiyorum)
..
.. vs. vs.

bu sayede katılacakların ne istedigi ve oylama yapacakların ne istedigi bekledigi neler görmek istedigi acıkca görülmüş olur.. hem katılacakların hem katılmayacakların ortalamasıyla yani asagı yukarı neler isteniyo istenmiyo daha acık görülür ve katılımın yogun olacagı yada düşük olacagı belirlenmiş olur ona görede bi secim yapılır...

sadece fikir... =) umarım yarısmamız cok güzel olur.. valla ilk kez katıldıgım için merakla bekliorum geceyi.... herkese bol sans =) bol bol eglence =)

sinexcim süper fikir.
ben acmistim anketi aama insan o an icin akil edemiyorr
katilim cok olsaydi yine gelmezdi aklimizaa
ama katilim az oluncaa böyle yapabilirdik diyoruz.
neise saglik olsunn
yinede cok eglenceli olacakkk
merakla bekleniyorr ve eminim yarismaci cok olmasada oylamada rekor kirabiliriz :))

bende heyecanla bekliyorumm:jeyyar:

sonuçta amaç eğlence,bende katıldım yarışmaya hemde makyaj konusunda yeteneksiz biri olarak her seferinde de katıldım ...yeteneksizim ,rezil olacağım kaygısı taşımadan ,sizlerin samimiyeti ve içtenliğine inanıp güvenerek,kendimi bu yarışma ile geliştirmeye çalışıyorum ve aynı zaman da eğlencenin ve paylaşımın tadını çıkarmaya,her yarışmada sonlarda olsam da ,yaşlılık makyajından da geri kalmadım ...kendimi tebrik ediyorum ,yeteneksiz olupta her tema da çabaladığım için..asla beceremeyeceğimi bilerek başlıyorum evet ama,öcüyede benzesem katılıyorum .... :hooray:kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
rouge bende snei tebrik ediyorumm canimm amac eglenmek zatennn
sanki bize madalyami takiyorlarrr
birlikte güzel vakit geciriyoruzz
ben makyaji yaparkende sonuca bakerkende kirliyorum gülmektenn
daha nee :))

arztez hala bekliyorum canim resmini umarim suan boyaniyorsundur

sinex anket fikrin cok güzel bir daha öyle yapalim pek iyi akil etmissin canim

bu gece 12de insallah acacagim konuyu (tr saati ile)

belki daha resim yollamak isteyen arkadaslar vardi bekliyorum suan icin 3 kisi katildi ücünüde ben gercekten cok begendim hala karar veremedim bunlarin arasinda hangisi daha iyi :)

bende rouge seni gercekten kutluyorum bütün yarışmalarda gördüm seni..

evet maksat eglenmek o zaman eglencenin tadını cıkaralım.. 3 kişi 5 kişi farketmez nede olsa... meryem yaa bi saat öne al bari kuzucum.. valla ben catlıyorum suan =) ama sabredebilirim =))

sinex kuzum bende öne almak isterim ama kurala yazdik dimi bakarsin son dakka bi tane daha gelir nedecem ben ozaman :)

rouge bende snei tebrik ediyorumm canimm amac eglenmek zatennn
sanki bize madalyami takiyorlarrr
birlikte güzel vakit geciriyoruzz
ben makyaji yaparkende sonuca bakerkende kirliyorum gülmektenn
daha nee :))

kaydirigubbakcemile5
inanın bana terapi oluyor bu yarışma....en azından bu yeter ....çok eğleniyorum ...sonlarda olduğum içinde eşim hep dalga geçio benle.....bende ona ''hadi leynnnnnn '' diyorum ...o da alıştı artık benim hatun çatlak diyo,kızım da ''anne şimdi ne olacaksın'' diye soruyo garibim, bana da yap diyohihoyyyt

saat 12 yi vurunca buradayız...yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…