Makyaj Ürünleri Duyuru - 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar eklediğim geyşa makyajları umarım işinize yararkaydirigubbakcemile​

Son düzenleme:
NilBera emeğine sağlık cicim:)
Nereden de aklınıza geldi geyşa makyajı ..
Orijinal bir konu olmuş..
Ben de mi katılsam hihoyyyt
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim şimdiden
iyi olan kazansın:hulya: (aa bu smiley yeni mi ya ne cicikaydirigubbakcemile3)

tşk ederim bitanem katıl katıl canım benim opuyorumnanaktan

ayyyyyyyyyy süper bir tema yaaaa. inşallah katılırım bende. zamanım olacapını sanmıyorum ama. evde olmayacağım çünki. ama katılamazsam çok üzülürüm yaaaaaa. elimden geleni yapacağımzaman ayırmaya çalışacağım((
herkese bol şans arkadaşlar:)))
nilbera hayırlı olsun sanada canım:):hulya:
bu arada daha fazla smiley istiyoruuuuuuuuuuz yetkillilere duyurulur:))şakkıdı

tşkler canım benim umarım katılırsın opuyorumnanaktan​

nilberaa vallaa saol bi sürü örnek bulmuşsun bende üşenmezsem bu gece çalışmalara başlıcammm:):))22sine kdar yetiştirmem lzımmm en geççç

nilbera yeni eklediğin resimlere tekrar bakıyodum sayfam açık kalmışkaydirigubbakcemile3
bir arkadaşa sayfanın linkini attım baksın diye aşşağıda beni görüpte bu kız niye yazmadı demeyin:kedi:
yarışmaya katılırmıyım bilmiyorum yaafisfisfis
çocukları ürkütmeden nasıl ve nezaman yaparım makyajı bilemiyorumkaydirigubbakcemile3
hiç boş vakit yok bu arakafamçokkarıştı

katıl canım benim katıl bu yarışmayı ben üstlenmemiş olsaydım kesin katılırdım çok eğlenceli oluyor

arztez pek bir hızlı gördüm seni canım:))))) :hulya: ay bu smileyi gördükçede anneannem aklıma geliyor ne hikmetse:roflol:

evet canlarım ilk fotoğrafımızı almış bulunmaktayız artıran yok muhihoyyyt​

süper olucak bu yarışma. zaten makyaj yarışmalarının fotolarını sabırsızlıkla bekliyorum çok hoşuma gidiyo. bende yetenek olmadığı için sadece bakmakla yetiniyorum.
katılacak olanlara başarılar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…