Makyaj Ürünleri Duyuru - 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Beyaz boya sürcez dimi yüzümüze:)
Yok yani bilelimde tek ben sürersem elenmeyim direk çirkin olmuş diye:)))

çekilinnnnnn kk'nın geyşaları geliyi
merakla beklicem kızlar gerçekten güzel ve eğlenceli oluyor bu yarışmalar..
severek takip ediyorum..
hepiciğinize başarılar..

ohh katılımcı sayısı arttııııııı:):):)ilarzuu dingilterekraliçesi meryem hulim aşkitom su35 gksu kedi artez roxelanne sürmelim şirine66 kızlarr katılıonuzz di mi kıss gizzemm sende katılıon di mi????

Yeni yarışmaa hayırlııı olsunnn:dance:yinee harikaa şeylerr yaratıcakkk bizim k.k bayanları :dance:

işteee o porselenliğii neyle sağlıycaz????beyaz pudraaa olur muki??yoksa direk yüz boyası mı??

evet canım porselen gibi olması gerek, gözler ve dudaklar ön plandakaydirigubbakcemile5

opuyorumnanaktan emin olmak için sorayım dedim resimlerde pek belli değil ya ondan kuzucum ama geyşa filminden öyle bembeyazdı bakalım neler çıkıcak opuyorumnanaktan

Valla yarışmaya katılmak çok isterdim ama fotograf makinam yok :) olsaydı hiç sıkıntı çekmezdim geysalar gibi bembeyaz ölü cildim var:roflol:

opuyorumnanaktan emin olmak için sorayım dedim resimlerde pek belli değil ya ondan kuzucum ama geyşa filminden öyle bembeyazdı bakalım neler çıkıcak opuyorumnanaktan

K.K. kadınları bu işin de üstesinden başarıyla gelecektir bence canım bu yarışmaları çok seviyorum merakla bekliyorum
zemuszemus

Onu bunu boşverinde saçları nasıl yapıcaz malum saç baş yüz bi bütün bu makyajda:roflol:

umutsuzevkadınıı:)sen nie katılmıosun (ingilizcesini yazmaya üşendim kusura bakmaa:) )

yap yapp artezimmm ya canım neyle boyuycann yüzünü beyaza??pudra mı yüzboyası mı??

walla o beyazlığı ancak filli boya sağlar galiba:roflol: :roflol: :roflol:
kolay gelsin bakalım,blki bende katılabilirim,bilemiyorum henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…