Makyaj Ürünleri Duyuru - 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

canım benim seninde dediğin gibi ALLAH ın izniyle inşallah çok güzel olacak katılımcılarımızda artarsa yemede yanında yat tarzında birşey olur inşallah kaydirigubbakcemile3​

Son düzenleme:
artezzz maşallahh yapmışsın bileeee ellerine sağlıkk canım.bakalımm ben bu gece malzemeyii ii kullanabilirsem yapcam ama tabi önce annemle babam uyusun bakalım bi:):):)

bitanem ayın 18 son gün
akannehirakannehirakannehir
katıl canım benim katıl bu yarışmayı ben üstlenmemiş olsaydım kesin katılırdım çok eğlenceli oluyor
zaman oldukça kısaymış yaakannehir
bir deneme yaptım azönce sankim olacak gibi :kedi:ama özenmeye vakit kalmıyacak..kısa sürede yapmak lazım ..

akannehirakannehirakannehir

zaman oldukça kısaymış yaakannehir
bir deneme yaptım azönce sankim olacak gibi :kedi:ama özenmeye vakit kalmıyacak..kısa sürede yapmak lazım ..

bitanem 4 gün var koskoca neden olmasın ki balım eminim çok güzel yaparsın kaydirigubbakcemile5​

bitanem 4 gün var koskoca neden olmasın ki balım eminim çok güzel yaparsın kaydirigubbakcemile5
canm öylede 2 çocuklu hatunum ben :kedi:görsen koşuşturmamıkaydirigubbakcemile3
gündüz zaten oruçlu oluyoruz okadar boya süremem yüzüme neme lazım kazaya kurban gitmeyeyimakannehir
azönce denedim oda banyoda benmkiler görmeden sadece bir kısmına bişeyler yaptım :kedilmadı onları düzenler eklerim..ama çok keyifli olcak belli

bitanem ALLAH ım yardımcın olsun ama harikasın anladın sen onukaydirigubbakcemile5​

su banyoya zaten çocuklar giremezz eşinde girmediği sürece sorun yok:):)giripte görürsee aaa aşkımm bu gece geyşacılık oynıcazz de tamamdırr:):):)hee o arada foto çekmeyi unutmaaa ama:):)::)

su banyoya zaten çocuklar giremezz eşinde girmediği sürece sorun yok:):)giripte görürsee aaa aşkımm bu gece geyşacılık oynıcazz de tamamdırr:):):)hee o arada foto çekmeyi unutmaaa ama:):)::)

hahay kıss aynı şeyi bende düşündüm ha. eğerki kocişe yakalanırsam hadi gel geyşa fantazisi yapalım derim:jeyyar:. bide adamın hoşuna gidip sürekli istermişdelikafadulden

bitanem ALLAH ım yardımcın olsun ama harikasın anladın sen onukaydirigubbakcemile5
Şenizyerimsenibenamin canım sağolsın..
:roflol::roflol::roflol:geyşacılık hee:asigim::lepi: :kedi:
hahay kıss aynı şeyi bende düşündüm ha. eğerki kocişe yakalanırsam hadi gel geyşa fantazisi yapalım derim:jeyyar:. bide adamın hoşuna gidip sürekli istermişdelikafadulden
kaydirigubbakcemile5süper ...:kedi:
:roflol::roflol::roflol:

arzucum nasıl tuttun onları yüzünde eğer pudra ile yaptıysan...
Tani duruyor aslında ama fotoyu çekince tüzündeki gibi beyaz çıkmıyor

ay hakketen güzel olcak :sinifsinif:
bende cok hevesleniyorum bu yarısmalara ama dalga geciyorum sanarsınız cok tırsıyorummmm:kedi:
yok yok ben eniysi yarısmacılara oy verem :hulya:

bir kaç örnek buldum. belki yardımcı olur. gerçek geyşaların resimleri...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün yaptım çok hoş oldu yani benim hoşuma gittii masum bi yüz çıktı karşıma ammaaa foto çekimlerinde hiçte göründüğü gibi çıkmadı onun için bir daha yapmam gerekicek bu gece... yada başka bi zaman ..

Ruhen katılacağım yarışmaya...
Bende GEYŞA RUHU varda...kaydirigubbakcemile2:hulya::1ninca:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok iyi resimlermiş.bence yarışmaya katılacak bayanlar saça da önem vermeliler.

arzucum nasıl tuttun onları yüzünde eğer pudra ile yaptıysan...
Tani duruyor aslında ama fotoyu çekince tüzündeki gibi beyaz çıkmıyor
bitanem eminim çok güzel şeyler çıkarırsınız opuyorumnanaktan

ay hakketen güzel olcak :sinifsinif:
bende cok hevesleniyorum bu yarısmalara ama dalga geciyorum sanarsınız cok tırsıyorummmm:kedi:
yok yok ben eniysi yarısmacılara oy verem :hulya:
canım benim tırsma bence sende katıl çok güzel oluyor opuyorumnanaktan

bir kaç örnek buldum. belki yardımcı olur. gerçek geyşaların resimleri...
bitanem tşk ederim opuyorumnanaktan
denemelere devam canım benim opuyorumnanaktan
Ruhen katılacağım yarışmaya...
Bende GEYŞA RUHU varda...kaydirigubbakcemile2:hulya::1ninca:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
bedenende katılsan bitanem opuyorumnanaktan
çok iyi resimlermiş.bence yarışmaya katılacak bayanlar saça da önem vermeliler.

evet bitanem saçlarda ayrı bir anlam katar opuyorumnanaktan​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…