Makyaj Ürünleri Duyuru - 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

gönderenler
_ROUGE_
arztez
Düş*
hidennisko

canlarım 4 kişi gönderdi daha yok mu artıran delikafadulden

Nilberacım bari gönderim sırasına göre resimleri koymada anlamasınlar kim kim :))) Yani gerçi yine anlayan anlar ama olsun tanınamayanlarda olabilir:))))

ya kızlar ben geyşa makyajı yaptım resimlerimi cektim ama yüzüm acayip belli oluyo... beni tanıyan bu resimleri görürse altına işer gülmekten "ne hale geldin Sinex" diye...=)) o yüzden katılıp katılmamakta kararsız kaldım.. bide dudaklarımın maşallahı var herseyi güzlesem onu hayatta gizleyemem.. ya yüzümüzün yarısını koysak bide yüzümüzde bizi ele verecek hani dogum lekesi, et beni, normal ben, yara izleri onları gizlemek için resim düzenleyici kullanabilirmiyiz...

canım benim gönder göndermemezlik yapma düzenlemeler yapabilirsin çok aşırıya kaçamamak şartıyla opuyorumnanaktan​

Benide tanıyanlar tarafından çok pis deşifre olucam ha :S

Nilberacım bari gönderim sırasına göre resimleri koymada anlamasınlar kim kim :))) Yani gerçi yine anlayan anlar ama olsun tanınamayanlarda olabilir:))))

düşçüm bosuna uurasma sen tanınırsın zira ben nerde görsem tanırım o seksi bkışları maşallah bu sitede gördüğüm en hos hatunlardan birisin.nazrlarım aklımda.......

düşçüm bosuna uurasma sen tanınırsın zira ben nerde görsem tanırım o seksi bkışları maşallah bu sitede gördüğüm en hos hatunlardan birisin.nazrlarım aklımda.......

:kedi::kedi: Teşekkür ederim canım utandırdın beni opuyorumnanaktan
Güzel bakan gözlerin dert görmesina.s.

pudraylada yaptım amaaa pürüzsüz olmadııı fondöten ve far karşımı daha ii olmuştuuu

aaaaaaa nekadar azız busefer kıslar hadi amaa katılın litfen alt tarafı eglenıoz yane=)

haha ben yolladim
:))
cok gülcez bu yarismada.. cakma geysalar sizii :roflol:

bncede askıtom kımbılır ne cevherler cıkacak valla aramızdan.da nası gırces bayram gırıyo araya takıp edemeyızki=(((

bu arada yüzümüü bebek dötüü gibi hissediyorummmm:):):)
:roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeykız meraklı alemsin valla öldürdün beni yine gülmekten..hep bir matraklık yapıyorsun..yarışma deyince aklıma ilk hep sen ve maceraların geliyoopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3
aaaaaaa nekadar azız busefer kıslar hadi amaa katılın litfen alt tarafı eglenıoz yane=)
süprizler olabilir son dakikada..ben hala bekliyorumyerimseniben
haha ben yolladim
:))
cok gülcez bu yarismada.. cakma geysalar sizii :roflol:
çakma geyşalar gerçeklerinden çok daha güzel olacak gibi bu kesin:lepi:

kızlar bu arada ben şu fotoğrafların çalınması mevzusunda hala tereddütteyim..
bu sebepten dolayı katılmayabilirim bilefisfisfis
kkda bir sürü resimli topik var ama makyaj başka.. birde böle sıradışı makyajlar sözkonusu olunca insan bir durup düşünüyor açıkcası..
yönetime söylesekte kopyalanmasa yada alıntı yapılamasa fotoğraflar..eskilerde hatta düzenlense..bazı sitelerde bu tür kurallar var..

gönderenler
_ROUGE_
arztez
Düş*
hidennisko

canlarım 4 kişi gönderdi daha yok mu artıran delikafadulden

Son düzenleme:
su35 bende geyik olsun eğlence çıksın diye bu makyajları yapıp koyuyorum her defasında da başıma bişe gelio(zaten normal bi günüm olsa şaşarımda:):) )ama okula dönüyorum bayramdan sonra uzun bi süre nete giremeyebilirim nete başvuru yapcamda:gitme:çok özliycem sizleriiii

kızlarrr bu arada 2 makyaj yaptım far ve fondötenle yaptıgım çok daha ii oldu bebe pudarasından.çünkü bebe pudrasını yediremedim pürüzlü gözüktü çok.ama farla yaptığımdan daha beyaz olduğu kesinnn

göndercem bakalım bugün nilberayaa benle birliktee 6 kişi olcak demekkii

su bu arada sor bakalım kim ilgilencekkii bu konuylaaa bende biraz tereddütteyimm çünküü. bunda cidden yüzüm gözüm kısacası ben olduğum çok bariz bellii

ooo dingilimdee katılıyormuşşşşş.kızz neden makyaj topiğine ugramıosunn şu inglotlarından bi makyaj şettiriverr

dingilin yesin seni cokacimcoook
anacım işe başladım başlayalı makyaj falan yapamıyorum
yaptığımda da ekliyorum zaten
ama sen takiptesin :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…