Makyaj Ürünleri Duyuru - 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay valla bu geyşalarda da hiiiç akıl yokmuş ya. tüm suratı hergün boya. saçları her gün yap,. o saçma kıyafetleri her gün giy,o biçimsiz ayakkabıları hergün giy artı ayaklarınıda aynı şekle sok:KK43:((
penguen gibi yürü........ birde bunların temizlenmesi var oraya hiiiiiç girmiyorum:))
amaaaaaaaaaaaaan hiç mi işleri yok bunların yaaaaaa.akıldan fakir zavallılar:KK43:((

su haklısın canımm fantastiktee yüzlerimiz çok boyalı oldugu için tanınmak zor ama geyşada öle olmıcakk

ay valla bu geyşalarda da hiiiç akıl yokmuş ya. tüm suratı hergün boya. saçları her gün yap,. o saçma kıyafetleri her gün giy,o biçimsiz ayakkabıları hergün giy artı ayaklarınıda aynı şekle sok:KK43:((
penguen gibi yürü........ birde bunların temizlenmesi var oraya hiiiiiç girmiyorum:))
amaaaaaaaaaaaaan hiç mi işleri yok bunların yaaaaaa.akıldan fakir zavallılar:KK43:((
katılıyorum..
eğitimlerine lafım yok ..ama görsellikte iş yok..modern geyşalar çok daha güzel..
su haklısın canımm fantastiktee yüzlerimiz çok boyalı oldugu için tanınmak zor ama geyşada öle olmıcakk
fantastiktede diğerlerinde de çok belli olanlar var.. eski fotolarda dail yenilerede tedbir almalı bence..
burda eğleniyoruz kendi çapımızda sonra millete maskara olmayalım..

cnm sen nedıosun ben yaşlı bi emeklı olmuş geysanın ayklarını gördüm felaket yaa o ayakkabılara sıgsın dıe ayak sekılden sekıle gırmiş.resimi bulyuım da gösterıyım

bldum resmi.teyzede halınden pek memnun.o parmaklar nası öyle dönmuş hayret valla

ayy o nasıl bişey ya öyle hem içim acıdı hem de hallerinden memnun oldukları için midem bulandı görüntü çok feci . a bide bu duyuru görmüm göreli içim gidiyo ama makyaj yapmada özürlü sayılabilirim normal makyajımı zor yapyorum geyşa makyajı yani sınırlarımı zorlamak olur ama yüzüm uygun beyaz ten etli dudak çekik de gözlerim var biriniz bana yapın kızlar en iyisi kaydirigubbakcemile3 merakla bekliyorum yarışmayı başarılar katılcak herkese =)

ay cok guzel bi yarisma olmus,,tebrikleralkisalkisalkis
ama ben katilamiycam maalesef:sinifsinif:
fakat SIKI takipcisi olucam,katilacak arkadaslarima simdiden basarilar dilerim,,,yerimseniben
opuyorum,,,,opuyorumnanaktan

offf bi topikte daha görmüştüm bunu.yaaa bu ayaklara bakan adamın midesi kalkarkı korkar dudağı uçuklarr yaa bu ne biçim düşünce tarzıdırr:Shehe ben iiki japonyada değilim vve geyşa değilimm 39-40 numero ayaklarımı nasıl küçültceklerini bilemezleriidiii yarısını keserlerdilülülülülülükaydirigubbakcemile3.

ben bi programla netten geyşa makyajı yaptım kaydirigubbakcemile3

48.bmp

hahahaha sen öle san :roflol:
bugün esime hic yorum yapmadan düzenledigim fotografimi actim..
ne bu dedi.. simdide böylemi makyaj yapacaksin..hortlamis travesti gibi dedi :roflol:
dedimm bu benim :)))))))))))
ciddi olamazsin igrencsin dedi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

offf bi topikte daha görmüştüm bunu.yaaa bu ayaklara bakan adamın midesi kalkarkı korkar dudağı uçuklarr yaa bu ne biçim düşünce tarzıdırr:Shehe ben iiki japonyada değilim vve geyşa değilimm 39-40 numero ayaklarımı nasıl küçültceklerini bilemezleriidiii yarısını keserlerdilülülülülülükaydirigubbakcemile3.

hehe benimkiler 41 söylemesi ayip benim komple ayagi keserlerdi bunlar hehe

ben bi programla netten geyşa makyajı yaptım kaydirigubbakcemile3

48.bmp

süper hehehe

hahahaha sen öle san :roflol:
bugün esime hic yorum yapmadan düzenledigim fotografimi actim..
ne bu dedi.. simdide böylemi makyaj yapacaksin..hortlamis travesti gibi dedi :roflol:
dedimm bu benim :)))))))))))
ciddi olamazsin igrencsin dedi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayyyy aşkitommm alemsinizz karı kocaaa hahaha hortlamış travestii gibi demişşşşşkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3çok güldüm bu lafa vallaakaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

askitom la kocan bile tanımamış yaane ettin kendine allah aşkına koptum be canımmm

pisipisi sen o makyajı yaparsın gülüm çiçeğim yaa ay bu arada çok da yakışmış bal peteğimeeeee geyşalıkkk anacımmm

ayhh ben iyiki geisha olarak doğmamışım haa :roflol:

makyaj tam bitti foto cekicem
benim tonton ağlayarak uyanmasın mı
dedim bu çocuk beni böyle görürse aklını yitirrir :roflol:
apartopar sildim makyajı pışpışladım
hadi bidaha makyajjjj

X