Makyaj Ürünleri Duyuru - 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evtt düşümmm haklısınn.bizdee sefgülümlee o filmi övdüler die almştık ama beklediğim gibi çıkmadı maalesef.bir de orda büyük uyuz bi geyşa vardı o kadın cidden çok güzeldiiiiiii ben çok beğenmştim onu uzun boyluyduu:):):)

Bende çok merak ediyorum arzucum ya cumaya kadar ben sabredemem ki :roflol:
Kimler yapıp nilberaya verdi acaba nilbera yarın yazarmısın tatlım :)

gönderenler
_ROUGE_
arztez
Düş*

canlarım 3 kişi gönderdi daha yok mu artıran

Son düzenleme:
ay az önce bir deneme yaptım
ama drakula gibi oldum
öyle bir yarışma yaparsanız haberim olsun elimde foto var :roflol:
en iyisi ben katılmayayım :roflol:

kızlar bu makyajın hiç bi espirisi yok
yüzünü bembeyaz boya kırmızı ruj sür gözüne siyah kalem ve rimel işlem tmmdır yaniii

oo kızlar bu nehızakannehiralkisalkisalkis
bende denedim sonuçlar aynı yorumlarda aynı..
ruh gibi bembeyaz bir yüz kırmızı ruj ve siyah tonları göz makyajı.. ben daha beyaz yapmak için pc de ışık düzeniyle oynadım ama görüntü kalitesi bozuluyor..klasik geyşa makyajını ben hiç beğenmedim açıkcası ama biraz günümüze uyarlanmış hali hiç de fena değil..

canlarım beyazlattıktan sonra yuzunuze başka renklerde sürebilirsiniz illaki sadece beyaz bir yuz siyah bir kalem kırmızı bir ruj olacak değil geyşaya benzesin ama böyle ilginç şeylerde olabilir illaki 3 renk sınırlaması yok​

denemeye devam yerimseniben

ay az önce bir deneme yaptım
ama drakula gibi oldum
öyle bir yarışma yaparsanız haberim olsun elimde foto var :roflol:
en iyisi ben katılmayayım :roflol:

delikafaduldenalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
allah askina katil yhaa. eglenirizz :)))

kızlar nerdesiniz hadi gönderin fotoğraflarınızı sizleri meşhur edecem :jeyyar:​

yaa yapan arkadaşlar olsun gönderinn fotolarınızııı nolcakk eğleniyoruzz şurda hiddenişko sana diyorum:):)

Anaaa, hortlak gibi be bu karılar, yeminle tırstım, yusuf yusufakannehir

kızlar bişey söylücem..
geçen yarışmalar içinde geçerli bu söylüyeceklerim..bazı sitelere giriyoruz resim kopyalanamıyor mesela..burda da aynısı olmalı bence..burdaki resimler nete düşmesin..
yönetim bu sistemi yapabilir.daha önce görmüştüm burda kk da bir topikte vardı...eski nostalji fotoğrafları konmuş kopyalanmıyordu sanırım..
bu konu oldukça önemli aslında .. googlda geyşa fotoğrafları çok fazla yok..makyaj sonrası arama yapıldıgında o fotograflarda bizde yer alıcaz malesef.. ben şahsen istemem..ve bu konuyuda katılmadan önce düşüncem açıkcası

yalnız en son geyşanın resminin arkasındaki kadının tipine bakar mısınız?ayy koptum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…