Makyaj Ürünleri Duyuru - 6. Göz Makyajı Yarışması - Geyşa Makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Sanırım sonunda bitti :roflol:
Arkadaşlar ben bu arada ps üzerinde ışıkla oynadım koyulttum daha açtım bazı fotolarda falan kabulmüdür:))

ooo baya yapan olmuş
kızlar fotoları gündüz pencere karşısında cekersenız daha aydınlık daha beyaz cıkıyoo=))

düşcüm olsun bişe olmaz =) bitirmişin yaa ayy ben cok merak edıom valla nası bişiler cıkcak ortaya

bende yaptım nilberaya sabah yollarım,
yok şu an zatenn
düşüm hadi geçmiş olsunnn

bendee bu yarışmayıı yine yakalanmadan atlattımmm:):):)

oylama hangi gece cumaa gecesi mi????

düşcüm olsun bişe olmaz =) bitirmişin yaa ayy ben cok merak edıom valla nası bişiler cıkcak ortaya

Bende çok merak ediyorum arzucum ya cumaya kadar ben sabredemem ki :roflol:
Kimler yapıp nilberaya verdi acaba nilbera yarın yazarmısın tatlım :)

valllaa bendee çok merak ediorumm nasıl şeyler çıktı ortaya kimbilirrr.kızlar ellerinizee sağlık..bi de şu diğer yarışmalardan şaheserler çktıysaa bundaaa çokkk çekişmeli gitcek eminim herkess baya ii yapcak.amaa kızlarr sandığım gibi kolay olmadıı yanii işinnn yüzüü beyazz yapma kısmı çok zorluoo ki düşünün ben açık tnliyim:):)

konu olarak fazla seçenek yok sanıyordum ama yanılmışım.

çok güzel bir yarışma olacağı şimdiden belli.

cuma 23:00 da konu açılmasıyla oylama da başlar merakliim.

kızz artezz takamadımkii beceriksizz ben yapıştıramadım bi türlüüü:):):tomato::tomato::tomato:

oo cnm bıde beyaz tenlıyım diosun.ya ben napıyım
esmer ötesiyimdelikafadulden beyazlat beyazlatabılırsen gittiiiiiiiii beyaz farlarım gittiiiiiiiiiiiiiisenağlama

oo cnm bıde beyaz tenlıyım diosun.ya ben napıyım
esmer ötesiyimdelikafadulden beyazlat beyazlatabılırsen gittiiiiiiiii beyaz farlarım gittiiiiiiiiiiiiiisenağlama

vallaaa seni çok ii anlıorum bende elimdeki beyazz farları kırıppp allık fırçasınla fondetönün üstüne yedirmeye çalıştım çünkü aplikatörlerr sürmekle başa çıkılmıo.ve fotolarda normaldee göründüğüm kadar beyaz çıkamadım çünkü baya baya beyaz olmuştu yüzüm azucuk simlisinden:):):)

valla şimdii sen artezz ben masumiyet şimdiden 4 ettik herhalde ilarzu da katılcak

meraklı cnm pudra süngerı varya batırıp batırıp onla sürseydın o iyi tutuyo farı
düşcüm bılmıom ama kımseden fazla ses yok 10u gecmez gıbı gelıo bana

zaten şu makyajı yaparken aklıma bir geyşanın anılarında kızı güzelleşmesi içinn hazırlarlarkenki eziyet çektiği hali geldi:1ninca:i:):)vallaa iiki japon değilizz baksana bi makyajını yaparken zorlandıkkkkaydirigubbakcemile3:hulya:

Hımm tamam bakalım tatlişler yine güzel bi yarışma olucak yani:)
Meraklım bende bir geyşanın anılarını izledim o kız çook güzeldi yaa hele gözleri:) Ben çok beğenmiştim o kızı. film o kadar güzel değildi ama olsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…