düşünüyorumda senden çok şeymi istedim

gumusboncuk

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
558
44
[Düşünüyorum da çok şey mi istedim senden?

Mantıklı gelmiyor nedense söylediklerin. Hep aynı kavga dedin. Ama ne yapmak istediğini hiç söylemedin. Sorun sende mi bende mi tartışmadık. Sadece sorun vardı.

Biz bu sorunları nasıl çözeriz demedin hiç. Hep aynı şeyi tekrarladın senin için çok şey yaptım. Benim için bir tek şey yapmanı isterdim. Keşke bir kez 7 yılda bir kez olsun benim penceremden bakabilseydin. Bir defa camdaki aksin yerine gözlerimdeki seni görseydin.

O zaman ben çok şey yaptım demezdin belki. Biz derdin bu ilişki için neler yaptık. Yine aynı şeyler oluyor yerine bu defa bunu nasıl aşarız demeni isterdim. Ben mi çok bencilim sen mi fazla benimsin demiştin ama unutuyordun. sana ait bir eşya değildim. Sahiplenmek korumak ve önemsemek hepsini yaptın haklısın ama seninde dediğin gibi çok sıktın ellerinde sensiz olmuyor ama seninle de boğuluyorum.

Ben de senin gibi baksaydım eğer her defasında kavga ederdik. Ben de senin gibi düşünseydim kendimi asla affetmezdim. Ama sen her zaman bağıran taraftın bense susup fırtınanın geçmesini bekleyen. Sen herşeye kızan taraftın bense her defasında gönlünü almaya gelen.

Neden kaçtın hep konuşmaktan bir gün sana kanayan yaralarını görüyorum ama görünmeyen bir kabuğun var bir türlü yardım edemiyorum demiştim. Sen de ben çözmeliyim dedin neden bir kez olsun izin vermedin. Erkek olmak herşeyi tek başına çözebileceğine mi inandırdı seni bilmiyorum. Hepimiz aynı malzemeden yapıldık bir kadın bir erkeğin diğer yarısı olarak yaratıldı. Galiba sen benim diğer yarım olabileceğini hiç düşünmedin. Biz olmalıydık sorunlarda öznesi ben olan bir cümle kullanmamalıydın.

Çok şey istemedim senden bu sabah pencereni aç martıları dinle bir parça simit için hepsi nasıl korkusuzca ve çığlık çığlığa dalıyorlarsa denize. Karşındaki insan ben olmasam bile en azından bundan sonra kanatlarını aç yaralarını tuzlu suyla yak. göreceksin ki attığın her çığlıkta başka bir martı cevap verecek sana. Unutma kimse yalnız kalmaz dünyada..

'''Benim için bir tek şey yapmanı isterdim. Keşke bir kez 7 yılda bir kez olsun benim penceremden bakabilseydin. Bir defa camdaki aksin yerine gözlerimdeki seni görseydin.'''

gerçekten güzeldi ayşecim ve sanırım bu sözler sana ait...
empati yapmak bildiğin gibi herkesin harcı değildir onu yapmak büyük bir olgunluk gerektirir

X