düşükmü olacak ne olun yardım edin

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaslar ben 1 yıldır tedavi görüyorum. 17 sinde adet olmam lazımdı ama olmadım 2 tane hamilelik testi yaptım ve iki çizgi çıktı. ama kasıklarımda ağrı var yani adet olacakmışım gibi bi ağrı acı ve gögüslerde hassasiyet var normalde adet olacagım zaman lekelenme flan olrdu ama allha şükü şimdi hiç bişeyim yok arkadaslar şimdi ben kesin hamilemiyim ve bu ağrılar ne anlama geliyor ne olur yardım edin bi 2 dak ayırıp cevap yazın..sağolun:CüvCüv:

• Konu Sahibi EU1
canım benim neden bi doktora görünmüyosun acilden gidip.böyle şeyler ihmale gelmez.belki hamilesin düşük riskin var hiç vakit kaybetme bence

• Konu Sahibi EU1
canım korkma bende aynı senin gibi olmuştum çok ağrım vardı kasılmalar karmplar bende adet olucam sanıyordum ama olmadım hamile olduğumu öğrendim dr.a gittim ağrılarımı söyledim normal dedi rahim genişliyormuş ama kanaman olursa gel dedi birde cinsel ilişkiye girme dedi sakıncalı olabilirmiş sen yine de git bir dr.a istersen için rahatlar canım ve benim ağrılarım devam ediyor çünkü bebek yerleşiyor canım...

• Konu Sahibi EU1
bendede aynı adet agrısı gibi agrı oldu hemde 2, aya kadar sürdü doktor normal dedi bence korkma ve doktora git için rahatlasın canım a.s. hayırlı olsun b uarada

• Konu Sahibi EU1
canım bence sakin ol. benimde adetim iki gün geçtiğinde kanda çıktı. hala da kasıklarım karnım ağrıyor. kanama olmadığı sürece sorun yok diye okudum diğer sayfalardan da. allah bizi korusun canım. pozitif düşünelim.

• Konu Sahibi EU1
canım hayırlı olsun adet olacakmış gibi ağrılar normal her hamişte oluyor..kanama olmadıktan sonra sorun yok ama hiç doktora gitmediysen yinede bir görün...doktorlar hamişliği öğrendikten sonra bir görmek istiyorlar....

• Konu Sahibi EU1
bende de aynısı olmuştu.hatta göğsüme çamaşırın değmesi bile canımı acıtıyordu.bence hamilesin ama mutlaka doktoruna danış arkadaşım

• Konu Sahibi EU1
canım bunlar hamıle belırtılerı ama sen doktora bır gıtt...

eger uygun gorurse ılac falan verır

canım benim neden bi doktora görünmüyosun acilden gidip.böyle şeyler ihmale gelmez.belki hamilesin düşük riskin var hiç vakit kaybetme bence

cnm doktorumu hemen aradım zaten ama bana salı gününe gün verdi birde progestan diye bir ilacım duruyodu ona devam et dedi bilmiyomki ya üff hamişmiyim se:CüvCüv:nce

cnm doktoru telle aradım oda aynı senin ddiklerini dedi ama ben çok korkuyorum 1 yıl önce kendiliğinden düşük yapmıştım buda öyle mi olacak acaba dedim bu agrılar başlayınca içimi çok rahatlattın peki bu ağrılar kaç ay devam edicek eger ben hamişsem 1 aylık olmalıyım şuan ya birde hamişimdir dimi 2 kez çift çizgi çıktı yani hee..?:CüvCüv:

ben zaten arkadaslar doktor kontrolunda oldu herşey daha önce düşükden sonra gittim doktora olmuyor bebek diye klomen içtim işde bu ay ona başlamıştık ya inş hamişimdir allahım ya peki kanama olursa illa düşücekmi bebek sizce?inş olmaz da..

Canım hamile olma ihtimalin çok yüksek bende de aynı belirtiler oldu ve 3 ay adet döneminde yaşadım bunları kanaman olmadığı sürece sorun yok hiç morelini bozma morel çok çok önemli çünkü azıcık sabret şurda salıyo ne kaldı inş.güzel haberlerini alırız:)

cnm sağol inş hamişimdir yani testlerde öyle çıktı ama ya birde aynı belirtiler oldu diyosun ya benim özellikle hareket ettiğimde oluyo bu bi sorunmu sendede öylemniydi:CüvCüv:

Canım hiç zannetmiyorum sorun olduğunu adet döneminde olan sıkıntılar gibidir ama sen pimpirik yaptığın için biraz daha gözüne batar herrşey şimdi benim oğluşum 34 haftalık oldu net hatırlamıyorum nasıl olduğunu ama aynı sıkıntılar oldu hatta kesin oldum diye kaç kere lavaboya gittiğim oluyordu sancılardan dolayı hayırlısı olsun bitanem kalbini ferah tut sen:)

cnm içimi valla rahatlattın çok sağolasın bende erkek istiyorum daha doğrusu içime öyle doğuyor hayırlısı ikimizde kucagımıza alırız inş..bide ben gaz problemide yaşıyorum ya sıkışma var böyle o da hamilelikde oluyormu böyle ilk ayında:CüvCüv:

zaten hamileleiğin başlarında adet ağrısı gibi ağrılar olurmuş hemen stres yapma ama doktorunu ara internetten araştır bende de bazen oluyor

zaten hamileleiğin başlarında adet ağrısı gibi ağrılar olurmuş hemen stres yapma ama doktorunu ara internetten araştır bende de bazen oluyor

arkadaslar 2 tane evde idrar testi yaptım ikiside pozitif sonuç v erdi ben kesin hamileyim diymi arkadaslar ya inanamıyorum 1 yıl sonra bu duyguyu yaşamak
allah olmyan herkese nasip etsin..

canım benim ben hiç hamile olmadım inşallah en kısa zamanda bende olurum. Fakat çok araştırdığım için ve de arkadaşlarımdan bildiğim kadarıyla normal şeyler yaşadıkların. Arkadaşlarımda adet döneminde hamileydiler ve adet olacakmış gibi kasık ağrısı karın ağrısı çektiler yani bunlar normalmiş. Adet belirtilerini hamilede olsan hissedermişsin.Bence korkma aşırı kanama olmadığı sürece... Hafif lekelenme olması bile normalmiş ama kıpkırmızı olursa tehlikeliymiş. Hamilesin tebrik edeerim arkadaşım allah tamamına erdirsin. Darısı tüm isteyenlerin başına:Saruboceq:

Sağol canım inş.ya valla bitanem benim hep kabızlık problemim vardı genetik yani ama gaz oluyormuş hamilelikte canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…