düşükmü olacak ne olun yardım edin

Sağol canım inş.ya valla bitanem benim hep kabızlık problemim vardı genetik yani ama gaz oluyormuş hamilelikte canım.

hımm bilmiyordum sevindim ya bi sorunla karşılaşmam inş allah isteyen herkese nasip etsin:CüvCüv:

canim öncelikle gecmis olsun..kaisklarinda agri olmasi güzel bir şey bence.rahmin bebgine yer yapiyor..kanama olmadiktan sonra hic endiselenme..ama bir doktorun takibine girmelisin hemen..hoscakal

canim öncelikle gecmis olsun..kaisklarinda agri olmasi güzel bir şey bence.rahmin bebgine yer yapiyor..kanama olmadiktan sonra hic endiselenme..ama bir doktorun takibine girmelisin hemen..hoscakal

ya işde sadece kasıklarda değil karnım belim falan bi kezde düşük yaptım ondan korkuyorum birde ayakda durunca çok oluyo bu şikayetlerim bi sorun olmaz dmi allh isteyen herkese nasip etsin inş..aminn:CüvCüv:

ya işde sadece kasıklarda değil karnım belim falan bi kezde düşük yaptım ondan korkuyorum birde ayakda durunca çok oluyo bu şikayetlerim bi sorun olmaz dmi allh isteyen herkese nasip etsin inş..aminn:cüvcüv:

canim içini ferah tut..bol bol dinlen......veee doktora gitmeyi ihmal etme.hayirli ise senin icin allah im esirgesin..

bence hamilesin cnm,hadi hayırlı olsun,ama ihmal etme doktor gitmeyi,yerleşme ağrılarıdır,bende de olmuştu :))

canım endişeni anlıyorum bir süre daha devam eder ağrıların ben 2 aya yaklaştım ama bazen öyle bir kramp giriyorki olduğum yerde kalıyorum fazla ağır iş yapma ayaklarını uzat dinlen hamişliğin tadını çıkar canım...kendine çok çok dikkat et...inşalah rabbim meleklerimizi sağ sağlim kucağımıza almayıda nasip eder..

canım hayırlı olsun stres yapma yat dinlen bol bol zaten doktorumun konturolu altındayım diyosun olucagın önüne geçilmezz korkmaa takma kafana güzel düşün ama rabbim bidaha göstermesin bende bi düşük yaptım şimdi tekrar deniyorum daha önce hamile kalmışsın bu belirtiler olmadımı daha önce kasık bel agrısı ve gazz olması normaldirr kanama olmadıkça yani bilmek gerek diye düşündüm hamilelik yaşadıgın için RABBBİM bebegini saglıkla kucagına almayı nasip etsin

2 yıllık evliyim ilk yıl düşük yaptım işde şimdi ondan korkuyorum
canım benim inş.bu sefer güzel olur herşey Allahım gönlüne göre versin bende 1 yıllık evliyim bizde oğluşumuzu bekliyoruz dört gözle inş.senin güzel haberinide bekliyorum dualarım seninle:)

rabbim şu mübarek ayda duamı kabul ederde inş bende hamile kalırım ya ve inş tüm bebiş isteyen kullarınada hayırlı evlatlar nasip eder bize dua et cnm

inş arkadaslarım isteyen herkese allhım nasip etsin tez zamanda inş ya benim öbür düşen bebegimde hiç bu şikayetlerim olmadı onda sürekli kanamam vardı ay allh korusun i,nş hiç birimizin bAŞINA GELMEZ TABİ BU HAMİLELİĞİMDE BENİMDE ÇOK AMA ÇOK KÖTÜ İĞRENÇ ŞEYLER YAŞADIM BNUN ÜZERİNE BU YÜZDEN BU KADAR TİTİZLENİYORUM..AMA SİZLER İÇİMİ RAHATLATTINIZ BEN ADET OCAM DİYE BEKLİYORDUM MEGER HAMİŞİM WAY BE RÜYA GİBİ ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN NE KADAR DUA ETTİM ALLH BİLİR YANİ SİZDE BOL BOL DUA EDİN..HEPİNİZİ ÖPÜYORUM DESTEGİNİZ İÇİN ÇOK SAĞOLUN BAKALIM SALI GÜNÜ DOKTOR NE DİYECEK?

canım testteki iki çizgi hamilesin anlamına geliyor tebrik ederimn ben şuanda 6+3 haftalık hamileyim ve adetime iki gün kala kan testinde öğrendim.gün içerisinde bikaç defa adet sancısı gibi kasıklarım ağrıyor.5 haftalıkken kese henüz oluşmamış rahimin çok kalın dedi dr ama 6 haftalıkken kese oluşmuştu kanaman olmadığı sürece normal kızıma hamileyken böyle şeyler yaşamadım bende çok korkuyodum am normalmiş.kızımda yaşamadığım herşeyi bu ufaklık yaşatıyor bana bulantı baş dönmesi ağrı vs.allah yardımcımız olsun canım bencede biraz önce doktora görün ihmale gelmez çünkü hem bebişinide görmüş olursun.sevgiler

CNM DOĞRU SÖYLÜYORSUN BENİM ZATEN 1 YILDIR OLMUYORDU BU TEDAVİYLE OLDU DOKTORUM BANA SALI GÜNÜ RANDEVU VEREBİLDİ MELESEF BAŞKA DOKTORADA GİTMEK İSTEMEDİM ŞEYY PEKİ BU AĞRILAR İÇİN FALAN DOKTOR Bİ LAÇ ALAN VERİYORMU BİRDE İLK GİTTİGİMDE BANA NE GİBİ MÜDAHALELERDE BULUNCAK YANİ NE YİYCEGİM FALAN NE BİLİYİM ANLATIYOMU BİŞEYLER NELER YAPIYOLAR YANİ??:CüvCüv:

ben 6 haftalık hamileyim ama her gün adet sancısı gibi ağrım hala oluyor. korkma canım. ama istirahat et. benim dr um yat dedi bana

canım senin bebişin kalp atımını duydunuzmu. benim bugün 6+3 çok hafif yavaş bir atım vardı

ben 6 haftalık hamileyim ama her gün adet sancısı gibi ağrım hala oluyor. korkma canım. ama istirahat et. benim dr um yat dedi bana

hım ya ben çalışıyorum ana sınıfı öğretmeniyim çok hareketliyim okulda bişey olurmu ya:CüvCüv:

ya bu içerde bebek ölümleri bi sorun olunca oluyor dimi allah korusun inş bilzlerin başına gelmez:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…