düşükmü olacak ne olun yardım edin

cnm çok geçmiş olsun sana öncelikle bende yaşadım ve ilk bu ağrılarla başlamıştı ondan korkuyorum ama ilaçda verdi zaten doktorum şimdilik düşük tehlikesi yok dedi ama bilmiyorum ya bi doğursamda kurtulsam şu korkudan allh isteyen herkese nasip etsin en çaresiz zamanımda öğrendim bende ama hiç umudunuzu yitirmeyin:CüvCüv:

allaha şükür kanamam yok inş da olmaz 9 ay boyunca.. ama çok agrım var adet agrısı doktor normal diyo ayrıca düşük olmadıgı halde ilaçda verdim asla korkma diyo sence böyle konuşması doğrumu yoksa bana destek olmak içinmi böyle diyo?:CüvCüv:

progesteron hormonu bebeğin tutunmasını ve düşük riskini azaltmayı sağlıyor vücut erken hamilelikdöneminde yeterli progesteron hormonu salgılamazsa ek olarak takviyesi çok normal bebek için daha güvenli ve anne için. ağrılarda çok normal bende endişeliydim özellikle ayakta durduğum zmanlar ağrılarım artıyordu ama çok hızlı bir şekilde azaldı ama normalmiş bana doktorum sık aralıklarla ve giderek ağrı süresi uzayan hem bel hem karın ağrısı şeklinde olursa o zaman düşük riski olabileceğini söyledi ama kanama olmadan endişelenme dedi.6 haftadayız kesemizi gördük folik asite geçte olsa başladık bayram sonu kalp atışları ve bebeğimizi görücez inşallah.Allahım inşallah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride gösterir.duygusallık harici belirtim olmasada bebeğimi hissetmesemde bebeğimi annemden daha çok seviyorum

yaa ianmıorum benim ağrılarım aynen öyle hem bel hem karın agrısı yani adet agrısı allaım yoksa düşecekmi üff öldürürüm kendimi o zamasenağlaman

canim sanimiyorum sana destek olmak icin söylesin bunlari cünki doktorlar genelde soguk kanli olur yani bir risk tasimis olsa bunu sana kesinlikle söylerdi

canım hem bel hem karın ağrısı çok normal dinlenince geçen bir ağrı muhtemelen bebeğin tutunma esnasında ve 3.aya kadar adet döneminde olması normal ağrılar kanaman yoksa endişe edecek durumda yoktur bu kadar stres etme biliyorsun ki bebek için en tehlikeli olan stres sen rahat ol bebişinde rahat rahat tutunsun ve doktorun bana dediği bağırsaklara baskı çoğaldıı için adet ağrısı gibi gaz sancısı olabiliyormuş gaz sancısı ile ayırt edemeyebilirsin dedi bel ağrısı çok çok normal sıkıntı etme allahın izni ile bişi olmaz kendini fazla yorma relax ol.sağlıkla bebişini kucağına al bütün bebek bekleyenlerle beraber

cnm verdiğin bilgiler ve destegin için çok sağol benim anlamadıgım bu agrılar ende sadece adet dönemimde değil sürekli var bu yüzden hep endişeli bi halim var bu aralarda sanki bıçak saplanır gibi bişeyler oluyo ve hani adet olunca acayip bi agrı girer çok kötü olursun aynen öyle oluyo geçiyo bütün bunlar normal mi sencede:CüvCüv: bi kez düşük başıma gelmese ianan böyle endişeli olmaz sizlerin kafasını böyle agrıtmazdım hakkınızı helal edinsenağlama

arkadaslar dün ilk kez şöyle bi yürüyüş yaptım ama her adım attığımda sağ bacagımın kasıklarımın birleştiği yerde agrılar kramplar oluştu sonra bütün gece uyuyamadım agrıdan ama bu sefer karın ağrısı bel ağrısı hiç yok düşük ilacıda verdi doktorum önceden düşük yaptıgım için sizce bi problem varmı?

bence daha önce madem bi düşük yaşadın dikkat et kendine ilk 3 ay fazla yürüyüş hareket ev işi eğilme kalkma yapma bende 3 düşük yaptım allah yardım etti şimdi 15 günlük bebeğim kucağımda çok şükür darısı başına inşallahŞeniz

merhaba,benim 6ay olmuştu kasılmalar,doktoruma soylediğimde o senin daha başı olduğu için doktora gözükmekte yarar var.

teşekkür ederim dükkat etmeye çalışsamda ben ögretmenim mecbur hareketli bi yaşamım var ama dikkat ediyorum öncesine göre tabiki.. ya birde uzanmak falanda kötüymüş bu doğru mu?:CüvCüv:

canım hiç korkma benim de aynı oldu ilk aylarda kasıklarıma ve belimde ağrı olamasına rağmen şu anda 9 haftalık hamileyim hatta benim hamileliğimde kanamam bile oldu doktora gittik düşük tehlikesi dedi ilaç verdi 7 günde rapor bende çoçuk gelişim öğrt. ve çok yoruluyorm işim gereği. çok dikkat et bol bol yatarak dinlenmeye çaliş sağlıklı gebelikler inşallah hepimize

aa bende okul öncesi öğretmeniyim o zaman beni anlarsın çok hareketliyiz malesef gerekirse doktordan rapor istiyim bende.. ya karnımın içini hissediyorum bazen çok hareketli davrandıgımda resmen allaha şükür kanamam olmadı ama korku var içimde çok endişeliyim benimde 6 haftalık oldu gece bazen adet agrısıyla uyanıyorum tüm bunlr normalmi sence birde 6 haftalıkken senin karnında büyüme oldu mu benim öyle de?:CüvCüv:

arkadaşlar bende miyom var birde söylemeyi unuttum yumurtalıkların orda doktor progestan o miyomun büyüesine engel olacak dedi doğrumu o ilaç bu görevide görüyormu birde miyomu olup hamileliği sorunsuz olan varmı aranızda?

arkadaslar akıntınız çok oluyormu benim acayip 6 haftalık hamileyim ne yapmalıyız mantar olcam diye korkuyorum

arkadaslar akıntınız çok oluyormu benim acayip 6 haftalık hamileyim ne yapmalıyız mantar olcam diye korkuyorum

benim gebeliğimde de çok akıntım olmuştu doktorum normal dedi. çok rahatsız ediyorsa doktoruna danış derim.

Ben 4 ay önce bebeğimi kaybettim karnımda kalbi durdu. eğer düşük olacaksa bunu ilaçlar pek engellemiyor genellikle belirti olarak leke geliyor bendede öyle oldu. leke gelmedikçe problem yok kasık ağrıları şiddetli olmadıkça çok normal diye biliyorum

benim gebeliğimde de çok akıntım olmuştu doktorum normal dedi. çok rahatsız ediyorsa doktoruna danış derim.

cnm doktorumda bana normal dedi ama çok oldugundan her zaman çamaşırda değiştiremiyosun mantar olmasından korkuyorum bu agrılarda sürekli var bende her zaman hissediyorum yani ama öyle şiddetli değil gelip geçiyo anlamadım..peki senin neden kalbi durmuş doktor bişey söyledimi

canım ben progestanı ilk 3 ay kullandım ve hiç düşük riskim olmamamsına rağmen verdi doktor.şuan 35 haftalık olduk neredeyse.bu ilacın zararı olduğunu düşünmüyorum bence hamilelikte en üyük risk stresss düzensiz beslenme(3 ana +3 ara yemek lazım) bence rahat ol.

bende düşük tehlikesi vardı.son kontrole gittiğimde kalbini dinlemiştik 3 hafta sonra kahverengi leke gelmeye başladı.daha sonra pembe lekem falan geldi hemen doktora gitttik yaklaşık 3 hafta önce kalbi durmuş dedi.sadece bebek doğsa özürlü olabilirdi dedi. sen içini rahat tut Allah a dua et inşallah birşey olmaz. ve sağlıklı bir gebelk geçirirsin bebeğinide kucağına sağ salim alırsın Allah ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…